Reklama

Reklama

Horoskop negatywny

Lew 23.07 - 23.08

Lwy, a zwłaszcza Lwice, uwielbiają być w samym centrum uwagi. Lubią, gdy ktoś je chwali, podziwia i docenia. Dopiero wtedy czują się dopieszczone. Oklaski, kwiaty i sława to ich żywioł. Dla chwili chwały są zdolne do wszystkiego. Lwy nie pogardzą tez pieniędzmi i dobrobytem, z którym utożsamiają prawdziwe szczęście. Egocentryczne i skupione na sobie rzadko mają przyjaciół. Trudno zaprzyjaźnić się z kimś, kto mówi tylko o sobie i, co gorsza, jest chorobliwie gadatliwy. Specyficzne poczucie humoru i niedyskrecja to znaki rozpoznawcze Lwów, dlatego lepiej nie powierzać im sekretów, bo mogą ich po prostu nie dotrzymać.

Panna 24.08 - 23.09

Reklama

Osoby spod znaku Panny są bardzo uparte i zawzięte. Gdy coś idzie nie po ich myśli, zaraz wpadają w gniew i tylko czekają, żeby znaleźć winnego i wyrównać z nim rachunki. A potrafią być mściwe... Panny nie są odporne na stres, gdy więc sytuacja je przerasta, zaczynają panikować. Rozhisteryzowane wzbudzają u innych chęć pomocy, co, rzecz jasna, bez skrupułów wykorzystują. Panny sprytnie manipulują ludźmi. Wydaje im się, że są błyskotliwe i inteligentne, ale to się akurat rzadko zdarza. Osoby spod znaku fatalnie znoszą krytykę. W dodatku są chorobliwe skąpe i lubią żyć na cudzy koszt.

Waga 24.09 - 23.10

Największą wadą Wagi jest... niesamodzielność. Osoba spod tego znaku nawet w najbardziej błahych sprawach nie potrafi sama podjąć decyzji, zadręcza więc bliskich swoimi problemami. A jeśli już się na coś zdecyduje, to i tak potrafi kilka razy zmienić zdanie, bo nigdy nie jest zadowolona dokonanego wyboru. Wagi boją się wyzwań i wolą nie ryzykować. Rzadko awansują, bo im po prostu na władzy nie zależy. Nie potrafią też się śmiać z samych siebie, co bywa trudne dla otoczenia, bo o byle co się obrażają. Osobom spod tego znaku brakuje luzu i dystansu do siebie.

Skorpion 24.10 - 22.11

Skorpiony to urodzeni blagierzy. Chcą sprawiać na innych wrażenie nieco tajemniczych, a nawet nieobliczalnych Przybierają więc różne pozy, przez co narażają się śmieszność. Ponieważ sami wciąż kłamią i oszukuj wobec innych bardzo podejrzliwi. Osoby spod tego znak bywają bardzo interesowne Nie znają znaczenia słów: "przysługa", za to doskonale wiedzą, co to jest interes. Skorpiony mogłyby osiągnąć w życiu finansowy sukces gdyby tylko były trochę mniej leniwe i nie próbowały za wszelką cenę unikać jakiegokolwiek wysiłku.

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | złość | nerwy | charakter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje