Reklama

Reklama

Horoskop Wenus na Walentynki 2014!

Jak znaleźć swoją drugą połówkę? Jak ożywić związek? Czy do siebie pasujecie? Czy potrafisz się zakochać od pierwszego wejrzenia? Przeczytaj walentynkowy horoskop!

Baran (21.03 - 19. 04)

Bogini miłości czyli planeta Wenus ustawiła się w kwadraturze do twojego znaku. Niestety to nie będą najlepsze walentynki. Możesz spodziewać się kłopotów z umówieniem się na konkretne spotkanie, jak również kapryśności obiektu twoich westchnień. Uważaj, ponieważ pozycja planet przyniesie ci ostre spięcia. Jeżeli dasz się ponieść emocjom, to zostaniesz obwiniony o to, że sam przyczyniasz się do zerwania relacji, zatem postaraj się zbywać zaczepki milczeniem.

Opozycja Marsa do twojego znaku sprawia, że nie jesteś teraz w najlepszej formie i być może całe to "serduszkowe szaleństwo’’ zaczyna cię zwyczajnie drażnić. Dla samotnych baranów  tydzień zapowiada się zdecydowanie ciekawiej. Wokół ciebie będzie nowe, interesujące towarzystwo, które zaprosi cię do wspólnej zabawy. Jeżeli nie jesteś w związku, baw się sytuacją i umawiaj się na liczne spotkania. We wtorek spodziewaj się miłego telefonu.

Reklama

Byk (20.04 - 22. 05) Karta - Rydwan

Twoja patronka, planeta Wenus znajduje się w przyjemnym trygonie do twojego znaku. Świadczy to o tym, że wokół ciebie wytworzy się sprzyjająca randkom atmosfera. Twoja uroda będzie jaśnieć pełnym blaskiem.

Niestety pod wpływem kwadratury Słońca i Merkurego nowo poznana osoba okaże się kimś całkiem innym niż to sobie wyobrażałeś  i swoim zachowaniem w okolicy walentynek sprawi ci przykrość. Za to byki będące w związkach poczują ulgę i kamień spadnie im z serca. Wenus przyniesie zamężnym bądź żonatym bykom uporządkowanie waszych związków i wyjście z kryzysu na prostą, a samotnym przedstawicielom tego znaku pomoże za kilka dni w wybraniu tej właściwej, z którą mogą się związać na stałe.

Jednak w dniu świętego Walentego nie powinieneś oczekiwać zbyt wiele. Księżyc, który znajdować się będzie w znaku lwa sprawi, że na prezent dla swojej połówki wydasz stanowczo za dużo, a na rewanż nie bardzo możesz liczyć.

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)

Twój patron czyli Merkury znajdzie się w walentynki w sprzyjającym ci znaku wodnika. Dzięki dobrej dla ciebie pozycji planet dogodna okazja do poznania jakiejś świeżej osoby nadarzy się już w ciągu kilku dni.

Wenus sprawi, że będziesz odbierany jako ktoś przeuroczy, a adoratorzy będą do ciebie lgnąć. Na Dzień Świętego Walentego spodziewaj się kilku równoległych zaproszeń. Przypomną sobie o tobie nawet wielbiciele sprzed lat i dadzą ci drobne, subtelne, ale bardzo jednoznaczne dowody o tym, że ciągle o tobie myślą. Walentynki spędzisz w ruchu. Niewykluczone, że zostaniesz zaproszony na krótką wycieczkę, niespodziankę.

Komuś będzie bardzo zależało, żeby zrobić na tobie duże wrażenie i postara się stanąć na głowie, aby wyprzedzić konkurencję. Planety dodadzą ci seksapilu i uroku. Również bliźnięta, które są w związkach z długim stażem, będą w  tym tygodniu zadowolone ze stanu swojej relacji. Pomiędzy wami nie będzie nieprzyjemnych starć. Możesz spodziewać się harmonii i zgody w związku.

Rak (22.06 - 22.07)

Wenus patrzy na was przychylnym okiem z opozycyjnego znaku koziorożca i stworzy liczne okazje do tego, aby walentynki były spędzone w sympatyczny sposób. Możecie spodziewać się dobrych perspektyw i daru od losu. Do samotnych raków niebo się w tym tygodniu uśmiechnie.

Spotkacie kogoś, kto zrobi na was spore wrażenie. Jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś obdarzy was czerwonym serduszkiem, lub ukradkowo wciśnie kartkę za klawiaturę komputera w miejscu pracy. Rozejrzyj się wokół. Może jest to osoba, którą codziennie mijasz na korytarzu w twojej firmie? Gorzej z tymi z was, którzy są w związkach. Warto czasem przyjąć do wiadomości, że o porozumienie będzie trudno i nie walczyć o nie za wszelką cenę.

Tak po prostu czasem jest, że nie można znaleźć wspólnego języka. Przeczekaj to i ignoruj zaczepki, w innym wypadku dojdzie do naprawdę dużej konfrontacji i z kolejnej kłótni wyjdziecie już jako single. Koniec tygodnia sprzyja podsumowaniom uczuciowym i robieniu planów na przyszłość. Księżyc w znaku lwa zachęca cię do wyjścia z domu i spędzenia walentynek w kinie lub teatrze.

Lew (23.07 - 23.08)

Księżyc w dniu Świętego Walentego będzie się znajdować w twoim znaku, zatem gorących emocji na pewno ci nie braknie. Ten tydzień  będzie zaskakujący w sprawach twoich uczuć. Merkury cofa się w opozycyjnym znaku wodnika, zatem masz szansę na uroczą podróż, a przynajmniej doskonałą randkę we dwoje.

Silne aspekty planet wprawią twoje serce w ruch. Jeżeli liczysz na to, że osoba, którą kiedyś znałeś, a którą jeszcze darzysz sentymentem, odezwie się do ciebie, to się nie zawiedziesz. W twojej skrzynce mailowej, pocztowej i w telefonie będzie mnóstwo ciekawych wiadomości, które mogą cię poniekąd wprawić w zakłopotanie. Nie będziesz próżnować i nawet jeżeli jesteś w związku od lat, to rutyna pójdzie w kąt, spędzicie razem bardzo udane chwile.

Dla samotnych lwów niebo przygotowało miłosną niespodziankę, przed wami perspektywa gwałtownego, namiętnego, szalonego, ale dość krótkotrwałego romansu z osobą, która będzie cię fascynować. Uważaj, aby nie było to fatalne zauroczenie.

Panna (24.08 - 22.09)

Nastawiasz się na wielkie fajerwerki, ale los może nie być tak łaskawy. Twój opiekun Merkury znajduje się w ruchu wstecznym. Niestety niebo nad twoją głową będzie odrobinę kaprysić, tak jak i ty panno. W walentynki pod wpływem chwili możesz być zbyt wymagająca i postawisz swojej drugiej połówce nierealne wymagania. Nie wyśrubuj swoich oczekiwań ponad miarę i pamiętaj, że partner idealny nie istnieje.

Ciesz się nawet skromną randką. W końcu opiekunka zakochanych czyli wenus znajduje się w sprzyjającym ci znaku koziorożca, zatem spróbuj dostrzec to, że ta druga strona naprawdę robi co może. Jeżeli nie będzie wolnego stolika w twojej ulubionej restauracji, to nie znaczy, że ten ktoś się nie stara. Samotne panny mają szansę na spotkanie kogoś ciekawego w podróży.

Wytęż swoją uwagę w środę. W tym dniu los przyniesie ci jakąś wielką odmianę. Ktoś z znienacka może ci się oświadczyć... bądź zerwać zaręczyny lub kontakt. Nie przejmuj się tym, widać tak ma być i to nie była właściwa osoba. Twój uczuciowy świat po pełni księżyca, która odbędzie się 15.02 zacznie się prostować, oczyszczać i klarować.

Waga (23.09 - 22.10)

Możesz spodziewać się burzliwego okresu. Planeta miłości, która jest jednocześnie patronką twojego znaku, znajduje się w drażliwym dla ciebie położeniu. Zatem w  sprawach związanych z twoim sercem dojdzie do przełomu. Walentynki zmotywują cię do pewnych ruchów. Dzięki temu, jak zachowa się twoja druga połówka, czy też potencjalny partner lub partnerka, dowiesz się na czym tak naprawdę stoisz.

To czas ostatecznych decyzji i wybrania kierunku, w którym ma podążać twoja relacja. Nie będziesz się dłużej mogła  wahać. To nie jest czas, ani miejsce na dalsze zwlekanie z deklaracjami. Jeżeli nie podejmiesz jakiegoś zdecydowanego działania, to sytuacja zacznie się na tobie mścić i ktoś inny przejmie pałeczkę. Na szczęście sytuacja wygląda lepiej u wag, które dopiero co poznały nową osobę.

Możesz liczyć na to, że ktoś wysłucha twoich próśb i propozycji, a twoje zaproszenie będzie przyjęte. Dzięki pełni księżyca w sprzyjającym ci znaku lwa spędzisz wieczór w wykwintnym miejscu, w bardzo elegancki sposób. Ktoś na wysokiej, społecznej pozycji będzie chciał zrobić na tobie mocne wrażenie. Odezwie się także osoba, która przebywa poza granicami kraju, ale ciągle myślami jest z tobą.

Skorpion (23.10 - 21.11)

Nagle poczujesz niesamowity głód silnych wrażeń. Pełnia księżyca będzie odbywać się w znaku lwa, a to świadczy o tym, że zapragniesz błyszczeć, imponować i rzucać na kolana. Twoje walentynkowe ambicje poszybują bardzo wysoko. Będzie niespokojnie, ale intrygująco! Niestety po raz kolejny ulegniesz pokusie umawiania się z kilkoma osobami na raz i chodzenia z randki na randkę, co stanie się przyczyną twoich kłopotów.

Z kim spędzić te walentynki oto jest pytanie. Kandydatów nie brakuje. Wszyscy potencjalni partnerzy do związku zaproponują ci spotkanie  w tym samym terminie i będziesz musiał się zdecydować. Niestety czwartek przyniesie ci chwilowe kłopoty. Układ planet wygląda bardzo dziwnie, i może się okazać, że twój książę z bajki jest zwykłą żabą, a twoja królewna to kopciuszek.

Chwilowe rozczarowanie głównym pretendentem do twojego serca nie przeszkodzi ci w pocieszeniu się kimś innym. Wenus, która znajduje się w sprzyjającym ci znaku koziorożca pomoże ci w zaspokojeniu twoich potrzeb i okaże się, że piątkowy wieczór będzie namiętny i udany.

Strzelec (22 11 - 21. 12)

Kto w walentynki będzie królem bądź królową balu? Oczywiście ty strzelcu. Masz przed sobą fantastyczne sercowe perspektywy. Pełnia księżyca odbędzie się w twoim ognistym trygonie, co mocno cię doenergetyzuje. Przed tobą zaproszenie na wspaniałą uroczystość. Będziesz czarujący, przeuroczy, atrakcyjny dla płci przeciwnej, do tego stopnia, że pojawi się tylu chętnych, że nie będziesz sam wiedział co masz z tym zrobić.

Przed tobą tydzień wypełniony po brzegi zabawami, imprezami, na których będziesz mile widzianym gościem. Wokół ciebie będzie się skupiać gwar i śmiech. Obecność słońca i Merkurego w znaku wodnika przyniesie ci wiele radości i mnóstwo partnerskich atrakcji.

Wieczór w walentynki spędzisz jednak bardziej spokojnie. Wenus w znaku odpowiedzialnego koziorożca zachęci cię do odpowiedzialnych deklaracji i może nawet do propozycji, wspólnego zamieszkania. Z tej drugiej strony także możesz spodziewać się poważnego podejścia do Waszej relacji.

Koziorożec (22.12 - 19. 01)

Wenus czyli planeta miłości znajduje się w twoim własnym znaku. Możesz czuć się uprzywilejowany koziorożcu. Twoje marzenia mają bardzo realne podstawy. Myślisz teraz bardzo poważnie o związku na stałe i możesz to zrealizować. Jeżeli jesteś w relacji już od jakiegoś czasu, to walentynkowy wieczór jest doskonałym momentem na zaręczyny albo inne poważne propozycje.

Jeżeli natomiast sam nie bardzo wiesz czego chcesz, to w walentynkowym tygodniu będziesz rozgrzewany przez skrajne emocje. Twoje serce nawet na chwilę nie zazna spokoju. Wokół ciebie będzie mnóstwo nowych twarzy, a wśród nich takie, które przyprawią cię o palpitacje. Nuda i rutyna z pewnością ci nie grożą. Koziorożce  z wieloletnim stażem, w których nie wszystko układa się tak jak powinno, odczują wzrost ciśnienia w ich relacji.

Planety niosą ryzyko zerwania. Chwilowe zauroczenia, czy zafascynowanie nowo poznanymi osobami mogą sprawić, że możecie  nie oprzeć się pokusie i wdać się w niebezpieczny romans ze świeżo poznaną osobą. Pełnia księżyca w znaku lwa sprawi, że tydzień będzie pełen niespodziewanych doznań.

Wodnik (20. 01 - 18. 02)

Wkroczenie Merkurego do twojego znaku sprawi, że te walentynki będą niezapomniane. Układ planet nakręci cię emocjonalnie i jedyne o czym będziesz myśleć to obiekt twoich westchnień. Kwadratura Wenus do twojego znaku sprawi, że możesz nawet doznać lekkiej obsesji na punkcie upatrzonej osoby. Opozycja Księżyca do twojego znaku w walentynkowy tydzień bardzo cię pobudzi.

Będziesz mieć apetyt na namiętne randki i zaplanujesz starannie spotkanie, z którego ta druga osoba wyjdzie pod ogromnym wrażeniem. Jednak ty również możesz liczyć na wzajemność. Dostaniesz w prezencie jakiś przedmiot, który poprawi ci humor. Bardzo możliwe, że będzie to coś oryginalnego, stworzonego tylko z myślą o tobie. Otworzą się przed tobą dobre perspektywy jeżeli chodzi o sprawy twojego serca.

Ktoś kto ma pieniądze, władzę i możliwości będzie chciał z tobą wejść w bliższą relację. Niewykluczone, że będzie to ktoś z innej miejscowości. Jednak wodniki, które kilka lat tkwiły w jakiś nieciekawych układach, nagle powiedzą dość. Możecie czuć, że małżeństwo, narzeczeństwo czy kilkuletnia relacja partnerska już wam się przejadła i zapragniecie czegoś całkiem innego.

Ryby (19.02 - 20.03)

Przed tobą kolejne trudne dni jeżeli chodzi o twoje uczuciowe sprawy. Niebo niestety nie sprzyja teraz twoim sercowym klimatom. Chociaż dla innych znaków układ planet w walentynki będzie pobudzający, to dla ciebie nie przyniesie pozytywnych zmian. Wręcz przeciwnie. Ponownie zaczniecie się spierać o kwestie z przeszłości i czynić sobie wyrzuty.

Pełnia księżyca odbędzie się w niekorzystnym dla ciebie położeniu, dlatego po raz kolejny możesz się unosić i pozwolisz sobie na to, aby niechciane emocje przejęły kontrolę nad twoim zachowaniem. Kolacja we dwoje może skończyć się sprzeczką. Dobrą szansą jest dla ciebie niespodzianka przygotowana na poniedziałek. Wtedy ktoś o zdecydowanym charakterze i ciemnych włosach pomoże ci w wyjściu z uczuciowego impasu.

Nie trać nadziei na wyciszenie sercowych zawirowań. Planeta miłości znajduje się w sprzyjającym ci znaku koziorożca. Potrzebujesz zwyczajnie silnej osoby u swoim boku, która pomoże ci podjąć właściwe, życiowe decyzje, dlatego jeżeli będziesz wybierać wśród kilku kandydatów, zdecyduj się raczej na odpowiedzialnego partnera.

Horoskop przygotowała astrolog Merkurja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop walentynkowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy