Reklama

Reklama

Jak czerpać zdrową energię z Ziemi - Uziemienie

Ciągle narzekamy, że coś nas boli, strzyka, łupie... Dlaczego łapią nas przeziębienia, stany zapalne i inne choroby? Jest prosty sposób aby się ich ustrzec. To uzdrawiająca energia Ziemi.

W ciągu tysięcy lat ewolucji ludzie chodzili boso zupełnie nieświadomi, że powierzchnia Ziemi zawiera nieograniczoną energię, która leczy. Grunt wysyła subtelny sygnał elektryczny, który działa uzdrawiająco, reguluje skomplikowane mechanizmy w organizmie. Kontakt z Ziemią dla człowieka jest jak podłączenie lampki do gniazdka, sprawia, że się świeci. Nowoczesny styl życia wymaga powszechnego stosowania izolatorów czyli butów. Nie śpimy też na ziemi, a to skutecznie nas odcina od uzdrawiającej energii. Ludzie, tak jak i inne stworzenia, są elektrycznymi istotami na elektrycznej planecie. Uziemienie podtrzymuje stabilność energetyczną naszych organizmów i służy jako podstawa do witalności i zdrowia.

Reklama

Wykorzystaj tę naturalną metodę uzdrawiającą, która dla wszystkich jest tak samo dostępna. W książce znajdziesz wskazówki, dzięki którym w prosty sposób uregulujesz swój organizm. Podłącz się do energii Ziemi, a pozbędziesz się stanów zapalnych, bólu, zmęczenia, stresu czy problemów ze snem. Szybko zregenerujesz swój organizm, poczujesz radość życia, którą gasiły coraz to nowe dolegliwości. Od teraz zupełnie inaczej spojrzysz na trawnik pod swoim domem.

Lek jest tuż pod twoimi stopami.

Fragment pochodzi z książki "Jak czerpać zdrową energię z Ziemi - Uziemienie", autorstwa: Clinton Ober, Dr Stephen T. Sinatra, Martin Zucker

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: jak czerpać energię | energia | książka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy