Reklama

Jasnowidzenie - niewyjaśniony dar

Nauka wciąż nie potrafi wyjaśnić, na czym polega fenomen przewidywania przyszłości czy rozumienia tajemnic przeszłości. Jasnowidzenie to dar pozyskiwania wiedzy pozazmysłowej.

Dzięki niej ludzie mogą zarówno odkryć tajemnice przeszłości, jak i dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości. Dla ludzkości najciekawsze są oczywiście proroctwa związane z przyszłością, choć niektóre z nich (na przykład słynne centurie Nostradamusa, genialnego lekarza i proroka żyjącego przeszło 500 lat temu) zostały tak zapisane, że nie sposób ich zrozumieć.

Reklama

Takie proroctwa nie mogły więc pełnić roli ostrzeżenia przed zagrożeniami, dopiero gdy do nich doszło, ludzie zaczynali pojmować ich sens, i to też nie zawsze, bo niektóre centurie bywały interpretowane dwoma lub nawet trzema wydarzeniami historycznymi. Jasnowidze pomagają rodzinom zaginionych osób. Najczęściej ludzie zwracają się do jasnowidzów, gdy zaginie im ktoś bliski i kiedy standardowe metody poszukiwania zawodzą.

Wtedy jedyną nadzieją na jego odnalezienie lub poznanie jego losu jest pomoc jasnowidza. Metody pracy takich osób są różne, ale zawsze potrzebny jest im ślad zaginionej osoby: zdjęcie lub kartka z jej odręcznym pismem. Wyposażeni w taki przedmiot jasnowidze muszą się bardzo skupić i wtedy mogą mieć wizję, która zwykle bywa bardzo ulotna i niewyraźna, ale może naprowadzić szukających na trop osoby, która zniknęła.

Daremne nadzieje? Niestety, z policyjnych statystyk wynika, że jasnowidze dość często się mylą i poszukiwania zaginionych osób na wskazanym przez nich terenie okazują się daremne. Mimo to policjanci podejmują współpracę z jasnowidzami, zwłaszcza ze sprawdzonymi w innych poszukiwaniach, choć oficjalnie wolą się do tego nie przyznawać.

Autor: Halina Dunaj

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: jasnowidzenie | dar jasnowidzenia | proroctwa | wizje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy