Reklama

Reklama

Nowy Rak w rodzinie królewskiej!

Dziecko, podobnie jak jego ojciec - książę William, urodziło się w znaku Raka. Według astrologów przyszły król będzie wrażliwym Rakiem, który będzie miał ogromny wpływ na rodzinę królewską.

Księżna Kate urodziła swego pierworodnego syna 22 lipca w Londynie o godzinie 17.24. Książę Cambridge, gdyby urodził się 34 minuty później, byłby Lwem z zupełnie innym astrologicznym charakterem.

Jako Rak książę będzie miał wyjątkowo silne stosunki z jego rodzicami i dziadkiem - księciem Karolem.

- Kate jest Koziorożcem, a Williamem Rakiem, są to dwa zupełnie różne charaktery, które łączy silna więź - powiedziała Penny Thornton, która była astrologiem księżnej Diany, a później księcia Williama.-  William, podobnie jak Diana, posiada cechy dominujące, nie bez znaczenia jest również postawa Karola, który - jak sugeruje Thornton - będzie potężnym mentorem dla swojego wnuka.

Jak wiadomo, na królu spoczywa wiele obowiązków i od niego, przynajmniej w części, zależą losy kraju. Według Thornton  przyszły monarcha posiada cechy, które umożliwią mu m.in. nieformalne działania na rzecz ludzi potrzebujących. Będzie naśladował Dianę, która często odwiedzała ofiary AIDS w hospicjach londyńskich i pracowała na rzecz osób biednych i bezdomnych, aż do chwili, gdy zginęła w wypadku samochodowym pod Paryżem w 1997 roku.
- Gdyby potomek Kate i Williama nie urodził się jako przyszły król, myślę, że poświęciłby się karierze w badaniach, medycynie - głównie ginekologii lub psychiatrii - dodała Thornton.

Gdyby zaś przyszły król urodził się nieznacznie później, jego osobowość znacznie różniłaby się od obecnej - Leos, którego znakiem jest Lew, zwykle posiada ognisty temperament, jest ekstrawagancki i przesadny. W przypadku Raków są one zdecydowanie bardziej emocjonalne.

Astrolog Patrick Arundell powiedział, że rzeczywisty znak zodiaku dziecka da mu "królewską moc" i obdarzy "bardzo szczególną aurą". Według Arundella "Lew ma jakość gwiazdorską, natomiast Rak jest mocarny". Astrolodzy utrzymują, że data urodzenia przyszłego króla, była zapisana w gwiazdach.

Reklama

- Ludzie myślą, że to właśnie horoskopy mają tak niezwykły wpływ na ich życie - jednak wedługg Penny Thornton jest  odwrotnie. - Planety odzwierciedlają to kim tak naprawdę jesteśmy, zaś przeznaczeniem nowo narodzonego królewskiego dziecka nigdy nie był zodiakalny Lew.

Jedno wiemy na pewno - wczoraj na świat przyszło wyjątkowe dziecko, a jego narodzinami żyje cały świat.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje