Reklama

Reklama

Wielki horoskop na lato

Teraz odważnie sięgaj po marzenia. Korzystaj z lata, możesz czerpać z niego pełnymi garściami. Żyjąc uważniej, zyskasz pod każdym względem!

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Życie osobiste: Nie martw się, jeśli w sierpniu grafik urlopów okazał się dla ciebie niełaskawy. Gwiazdy mówią, że Baranki-pracusie mogą mieć dodatkowy powód, by punktualnie podpisywać listę obecności. Ktoś intrygujący pojawi się w twojej firmie! Może po prostu nawiążecie świetny kontakt koleżeński, a może... Kosmiczne przyspieszenie rozwoju wypadków możliwe jest od września. Za sprawą Wenus i Jowisza miłosne uniesienia przeżyją zarówno świeżo zakochane Barany, jak i te wierne od lat. Może nawet jeszcze mocniej! Nie bój się wrzucić na luz, zaszalej - bo kiedy, jeśli nie teraz? Lato jest krótkie, wyciśnij z niego, ile się da, jak najwięcej pozytywnych emocji! Czas spędzony z bliskimi zapewni ci poczucie bezpieczeństwa. Długie letnie dni zachęcają, by zrealizować coś, o czym od dawna myślałaś. Tylko i wyłącznie dla siebie! Bieganie, joga na świeżym powietrzu, seria masaży lub zabiegów? To ty o tym decydujesz!

Reklama

Praca i pieniądze: Saturn jest teraz twoim przyjacielem i wspiera cię w długofalowych planach. Choć letnie słońce rozleniwia, uważaj, by nie przespać okazji, wykorzystaj swoją szansę. Zainwestuj w siebie i pomyśl o wakacyjnym kursie językowym albo motywacyjnym. Twoje akcje w firmie natychmiast wzrosną, otworzą się nowe możliwości, okazje do ciekawego wyjazdu, a może nawet podwyżki czy awansu. Zobaczysz!

Astrologiczny drogowskaz: Bądź świadoma swoich potrzeb. Wtedy łatwiej będzie ci pogodzić się ze światem i otaczającą cię rzeczywistością. Spróbuj zrozumieć w stu procentach samą siebie. Bądź mniej wymagająca, tolerancyjna dla odmiennych przekonań i sposobów życia. Odkryjesz wtedy, że urok świata polega na różnorodności, a jedną z jego sił napędowych jest przyciąganie się przeciwieństw. Egoizm? Ten zdrowy służy każdemu człowiekowi. Podobnie jak kompromis. Poczuj, jak dobrze jest się spotkać w połowie drogi!

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Życie osobiste:  Wenus, Merkury i Jowisz znajdują się w sektorze twojego horoskopu związanym z rozrywkami, twórczością artystyczną i większą kreatywnością. Masz teraz wiele do zaoferowania światu - a on pięknie ci się za to odwdzięczy. Bez wyrzutów sumienia pozwól sobie na większą lekkość bytu. Od tego jest urlop - naładuj baterie pozytywną energią. Poznawaj ciekawych ludzi, idź za głosem wewnętrznych potrzeb, nawet jeśli inni będą to uważać za twoje fanaberie. Masz naturę podróżniczki? Wybierz się tam, gdzie zawsze chciałaś dotrzeć. Miłe wydarzenia rodzinne jak śluby, chrzciny, rocznice okażą się znakomitym powodem do spotkań. Samotne Byki będą miały wiele okazji do zawarcia nowych znajomości.

Praca i pieniądze: Jeśli jesteś ze swojej pracy i płacy zadowolona, działaj w myśl zasady, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Masz teraz otwartą głowę na nowe pomysły. Mogą okazać się bardzo rozwojowe. Jeżeli jednak czujesz, że drepczesz w jednym miejscu, nie czekaj, aż okazje same cię znajdą. Porzuć fałszywą skromność i w swoim CV nie pomijaj żadnych umiejętności czy atutów. Nigdy nie wiesz, co "chwyci". To dobry okres na inwestycje, zwłaszcza te związane z nieruchomościami (wynajem, zakup, sprzedaż). Jeśli planujesz remont, trafisz na dobrą, niedrogą ekipę i prace pójdą sprawnie!

Astrologiczny drogowskaz: Najwłaściwsza dla ciebie droga związana jest z twórczym pomnażaniem zasobów, używaniem kapitału, którym dysponujesz - w szerokim tego słowa znaczeniu. Używaj swoich talentów, rozwijaj pasje, wykorzystuj uśmiechy losu. Nie zatrzymuj jednak wszystkiego dla siebie. Dziel się częściej tym, co masz, wierząc, że to, co ofiarowujesz, prędzej czy później do ciebie powróci, nie zawsze w formie materialnej. Wymiana pozytywnej energii, jej nieustające krążenie, da ci szczęście.

Bliźnięta 21 maja – 22 czerwca

Życie osobiste: W sierpniu kilka planet ustawia się w niekorzystnym położeniu, więc uważaj, by w wakacyjnym rozbawieniu nie popełnić błędów. Decyzje podejmuj spokojnie, unikając niepoprawnego optymizmu. Pamiętaj, że to drobne przyjemności nadają życiu smak. Unikniesz kłopotu, kierując się zasadą, że nie wszystko złoto co się świeci. Pomarańczowe światło także w sprawach formalnych, urzędowych, prawnych. Nie lekceważ terminów. W miłości również niewskazane emocjonalne burze. Wysoka fala może cię pogrążyć, postaraj się panować nad sobą. Weź na przeczekanie. Pod koniec sierpnia z odsieczą nadciągnie Jowisz. Dzięki niemu wkrótce twoje niebo pięknie się wypogodzi. Gwiazdy spełnionych życzeń zaczną spadać jedna za drugą!

Praca i pieniądze: Mądrzy ludzie mawiają: kiedy zadzierasz głowę, ktoś może ukraść ci buty. Bezpieczniej będzie skierować wzrok na to, co znajduje się bezpośrednio w twoim zasięgu. Są obok ciebie życzliwi ludzie, ale i zazdrośnicy, którzy czyhają na twoją pomyłkę. Przykładaj się do zawodowych obowiązków, a unikniesz nerwowej końcówki przed wyjazdem na urlop. Po co psuć sobie tak przyjemny moment... Finanse stabilne, ale raczej nie kupuj tego, na co cię stać, tylko dlatego... że cię stać. Mimo tylu ostrzeżeń to dobry czas. Po prostu zachowaj dystans, bo właściwe decyzje podejmuje się, patrząc obiektywnie na sytuację. A najlepsza wiadomość to ta, że już od września humor planet zdecydowanie się poprawi.

Astrologiczny drogowskaz: Niepokoi cię sama myśl o tym, że wokół ciebie mogłoby dziać się coś ważnego, o czym nie miałabyś pojęcia. Łapiesz kilka srok za ogon, nie potrafisz skupić się dobrze na jednej sprawie. To dlatego bywasz powierzchowna, rozproszona. Twoim wyzwaniem na lato jest trening dzielenia spraw na ważne i nieistotne. Przekonasz się, że nie warto tracić energii na te drugie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje