Reklama

Reklama

Wielki horoskop na lato

Teraz odważnie sięgaj po marzenia. Korzystaj z lata, możesz czerpać z niego pełnymi garściami. Żyjąc uważniej, zyskasz pod każdym względem!

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Życie osobiste: Nie martw się, jeśli w sierpniu grafik urlopów okazał się dla ciebie niełaskawy. Gwiazdy mówią, że Baranki-pracusie mogą mieć dodatkowy powód, by punktualnie podpisywać listę obecności. Ktoś intrygujący pojawi się w twojej firmie! Może po prostu nawiążecie świetny kontakt koleżeński, a może... Kosmiczne przyspieszenie rozwoju wypadków możliwe jest od września. Za sprawą Wenus i Jowisza miłosne uniesienia przeżyją zarówno świeżo zakochane Barany, jak i te wierne od lat. Może nawet jeszcze mocniej! Nie bój się wrzucić na luz, zaszalej - bo kiedy, jeśli nie teraz? Lato jest krótkie, wyciśnij z niego, ile się da, jak najwięcej pozytywnych emocji! Czas spędzony z bliskimi zapewni ci poczucie bezpieczeństwa. Długie letnie dni zachęcają, by zrealizować coś, o czym od dawna myślałaś. Tylko i wyłącznie dla siebie! Bieganie, joga na świeżym powietrzu, seria masaży lub zabiegów? To ty o tym decydujesz!

Reklama

Praca i pieniądze: Saturn jest teraz twoim przyjacielem i wspiera cię w długofalowych planach. Choć letnie słońce rozleniwia, uważaj, by nie przespać okazji, wykorzystaj swoją szansę. Zainwestuj w siebie i pomyśl o wakacyjnym kursie językowym albo motywacyjnym. Twoje akcje w firmie natychmiast wzrosną, otworzą się nowe możliwości, okazje do ciekawego wyjazdu, a może nawet podwyżki czy awansu. Zobaczysz!

Astrologiczny drogowskaz: Bądź świadoma swoich potrzeb. Wtedy łatwiej będzie ci pogodzić się ze światem i otaczającą cię rzeczywistością. Spróbuj zrozumieć w stu procentach samą siebie. Bądź mniej wymagająca, tolerancyjna dla odmiennych przekonań i sposobów życia. Odkryjesz wtedy, że urok świata polega na różnorodności, a jedną z jego sił napędowych jest przyciąganie się przeciwieństw. Egoizm? Ten zdrowy służy każdemu człowiekowi. Podobnie jak kompromis. Poczuj, jak dobrze jest się spotkać w połowie drogi!

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Życie osobiste:  Wenus, Merkury i Jowisz znajdują się w sektorze twojego horoskopu związanym z rozrywkami, twórczością artystyczną i większą kreatywnością. Masz teraz wiele do zaoferowania światu - a on pięknie ci się za to odwdzięczy. Bez wyrzutów sumienia pozwól sobie na większą lekkość bytu. Od tego jest urlop - naładuj baterie pozytywną energią. Poznawaj ciekawych ludzi, idź za głosem wewnętrznych potrzeb, nawet jeśli inni będą to uważać za twoje fanaberie. Masz naturę podróżniczki? Wybierz się tam, gdzie zawsze chciałaś dotrzeć. Miłe wydarzenia rodzinne jak śluby, chrzciny, rocznice okażą się znakomitym powodem do spotkań. Samotne Byki będą miały wiele okazji do zawarcia nowych znajomości.

Praca i pieniądze: Jeśli jesteś ze swojej pracy i płacy zadowolona, działaj w myśl zasady, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Masz teraz otwartą głowę na nowe pomysły. Mogą okazać się bardzo rozwojowe. Jeżeli jednak czujesz, że drepczesz w jednym miejscu, nie czekaj, aż okazje same cię znajdą. Porzuć fałszywą skromność i w swoim CV nie pomijaj żadnych umiejętności czy atutów. Nigdy nie wiesz, co "chwyci". To dobry okres na inwestycje, zwłaszcza te związane z nieruchomościami (wynajem, zakup, sprzedaż). Jeśli planujesz remont, trafisz na dobrą, niedrogą ekipę i prace pójdą sprawnie!

Astrologiczny drogowskaz: Najwłaściwsza dla ciebie droga związana jest z twórczym pomnażaniem zasobów, używaniem kapitału, którym dysponujesz - w szerokim tego słowa znaczeniu. Używaj swoich talentów, rozwijaj pasje, wykorzystuj uśmiechy losu. Nie zatrzymuj jednak wszystkiego dla siebie. Dziel się częściej tym, co masz, wierząc, że to, co ofiarowujesz, prędzej czy później do ciebie powróci, nie zawsze w formie materialnej. Wymiana pozytywnej energii, jej nieustające krążenie, da ci szczęście.

Bliźnięta 21 maja – 22 czerwca

Życie osobiste: W sierpniu kilka planet ustawia się w niekorzystnym położeniu, więc uważaj, by w wakacyjnym rozbawieniu nie popełnić błędów. Decyzje podejmuj spokojnie, unikając niepoprawnego optymizmu. Pamiętaj, że to drobne przyjemności nadają życiu smak. Unikniesz kłopotu, kierując się zasadą, że nie wszystko złoto co się świeci. Pomarańczowe światło także w sprawach formalnych, urzędowych, prawnych. Nie lekceważ terminów. W miłości również niewskazane emocjonalne burze. Wysoka fala może cię pogrążyć, postaraj się panować nad sobą. Weź na przeczekanie. Pod koniec sierpnia z odsieczą nadciągnie Jowisz. Dzięki niemu wkrótce twoje niebo pięknie się wypogodzi. Gwiazdy spełnionych życzeń zaczną spadać jedna za drugą!

Praca i pieniądze: Mądrzy ludzie mawiają: kiedy zadzierasz głowę, ktoś może ukraść ci buty. Bezpieczniej będzie skierować wzrok na to, co znajduje się bezpośrednio w twoim zasięgu. Są obok ciebie życzliwi ludzie, ale i zazdrośnicy, którzy czyhają na twoją pomyłkę. Przykładaj się do zawodowych obowiązków, a unikniesz nerwowej końcówki przed wyjazdem na urlop. Po co psuć sobie tak przyjemny moment... Finanse stabilne, ale raczej nie kupuj tego, na co cię stać, tylko dlatego... że cię stać. Mimo tylu ostrzeżeń to dobry czas. Po prostu zachowaj dystans, bo właściwe decyzje podejmuje się, patrząc obiektywnie na sytuację. A najlepsza wiadomość to ta, że już od września humor planet zdecydowanie się poprawi.

Astrologiczny drogowskaz: Niepokoi cię sama myśl o tym, że wokół ciebie mogłoby dziać się coś ważnego, o czym nie miałabyś pojęcia. Łapiesz kilka srok za ogon, nie potrafisz skupić się dobrze na jednej sprawie. To dlatego bywasz powierzchowna, rozproszona. Twoim wyzwaniem na lato jest trening dzielenia spraw na ważne i nieistotne. Przekonasz się, że nie warto tracić energii na te drugie.

Rak 23 czerwca – 22 lipca

Życie osobiste: Wykorzystaj sprzyjające układy planet. Do września gwiazdy mocno cię wspierają i zachęcają wszystkie Raki do podróżowania. Dosłownie i w przenośni. Może wyjedziesz w miejsce, o którym od dawna marzyłaś, może... cofniesz się w przeszłość za sprawą wspomnień o miejscach i ludziach. Niewykluczone, że odżyje jakaś dawna znajomość. Bądź otwarta, dostrzegaj znaki od losu. Czasem naprawdę warto zaryzykować. Odpuść trochę codzienne sprawy, one nie wypełnią twojego życia treścią, jeśli nie ma w nim autentycznych emocji. Od czego jest lato? Wystarczy troszkę podkręcić ambicje męża, a... czeka was powtórka z miodowego miesiąca! Masz dar przekonywania - namów przyjaciół na ciekawe wycieczki, miłe spotkania w dużym, gwarnym gronie. Będzie co wspominać!

Praca i pieniądze: Nawiązuj nowe kontakty w środowisku zawodowym. Nie odcinaj się od znajomości również o charakterze towarzyskim - to zaprocentuje, będzie źródłem pozytywnych zmian w przyszłości. Sprawdzi się teraz zasada "co dwie głowy, to nie jedna". Nawet jeśli wolisz mieć ostatnie zdanie, warto słuchać innych, radzić się doświadczonych, przyjmować inspirujące rady. W finansach wyraźna poprawa dzięki oryginalnemu pomysłowi, który wreszcie odważysz się zrealizować. Co więcej, może to być początek nowego etapu w twoim życiu, a nie przelotna dobra passa. Korzystne wpływy planet potrwają aż do połowy jesieni. Kuj żelazo, póki gorące!

Astrologiczny drogowskaz: Realizujesz się, poświęcając czas bliskim. To wspaniałe, ale jest i druga strona medalu: niemal w ogóle rezygnujesz z własnych potrzeb. Przyjrzyj się obiektywnie swojej filozofii i swoim działaniom. Może trochę za bardzo ingerujesz w życie niemal dorosłych dzieci, narzucasz im swoją wolę? Dobre uczucie to takie, które daje siłę, a nie ogranicza! Twoje zadanie domowe: zrób coś tylko dla siebie, a korzyść odczują wszyscy!

Lew 23 lipca – 23 sierpnia

Życie osobiste: Wypełni cię pozytywna energia, poczujesz się tak, jakby słońce wyszło zza chmury. Nie bez powodu - naprawdę jest teraz w pozycji Lwa! Otwórz się na ludzi, będą się do ciebie garnąć. Wśród nich znajdzie się niestety ktoś o mętnych intencjach. Nie daj się złapać na lep nieszczerych pochlebstw. Będziesz miała powodzenie, korzystaj z tego. Wiele spraw załatwisz z łatwością. Samotne Lwice muszą uważać na dużego chłopca, który traktuje świat jak wielki sklep z zabawkami. Tymczasem ktoś, kto w pierwszej chwili nie zwróci twojej uwagi, może okazać się ciekawym człowiekiem, mającym do zaoferowania naprawdę wiele!

Praca i pieniądze: Bardzo korzystny czas na rozpoczynanie nowych projektów zawodowych. Jeśli nie pakujesz właśnie walizek na urlop, skoncentruj się nad wytyczeniem dalszej drogi. Drogi do sukcesu. Także materialnego, bo gwiazdy mówią, że masz teraz nos do pieniędzy. Oprzyj się jedynie pokusie wydawania ich, bo już wkrótce wyłoni się przed tobą jakiś większy cel. Oszczędności będą jak znalazł. We wrześniu układ planet szczególnie wspiera przedsiębiorcze Lwice. Pojawi się szansa na awans lub możliwość korzystnej zmiany pracy. Bierz udział w spotkaniach, szkoleniach, konferencjach. Poznawaj ludzi z branży, bo teraz jesteś zdolna przekonać ich do wszystkiego! Niewykluczone też, że postanowisz spróbować pracy na własny rachunek...

Astrologiczny drogowskaz: Zdrowy egoizm to nie to samo co egocentryzm. Pamiętaj, że twoje samospełnienie nigdy nie będzie pełne bez osób bliskich. Na nich zawsze możesz liczyć, nawet jeśli czasem wydaje ci się, że jest inaczej i czujesz się nierozumiana. Jesteś osobą szlachetną w uczuciach, ale gotową kontrolować wszystko, co zagraża stabilności dyktowanego przez ciebie układu. Ocieplaj relacje z ukochanym, z dziećmi. Zbyt często przypominają próbę sił.

Panna 24 sierpnia – 23 września

Życie osobiste: Tegoroczne lato należy do ciebie! To ty jesteś numerem jeden w kosmicznym rankingu powodzenia! Zawdzięczasz ten fakt wizycie Wenus, Merkurego oraz Jowisza w twoim znaku. Jeśli masz jakieś niespełnione marzenie, zrealizuj je teraz! Chcesz zobaczyć Paryż? Jedź, nie będzie lepszego czasu. Trzymaj się prostych zasad, a zajdziesz, dokąd chcesz. Najważniejsza z nich: szukaj, a znajdziesz. Pozbądź się nieuzasadnionego lęku przed bliskością, rozpraw się z tym, co rzuca cień na twoje szczęście. Wyrzuć z serca miłosne zahamowania, a z głowy kompleksy, w większości wydumane. Kup sobie coś pięknego w radosnym, wakacyjnym kolorze i noś... uśmiech na twarzy!

Praca i pieniądze: Realne, ale dotąd jeszcze nieosiągnięte cele przybliżą się do ciebie. Oczywiście nie wtedy, kiedy ty będziesz stać w miejscu. Wykaż inicjatywę, bo wpływ planet objawi się jako życzliwa i wspierająca cię osoba albo ulotna szansa rzucona przez los. A takie szanse trzeba chwytać w locie! Jeśli jesteś Panną na etacie, nie kryj się przed światem. Twoje ambicje są całkowicie uzasadnione wiedzą i zdolnościami. Pozwól tylko dostrzec to swojemu szefowi. Nawet nie podejrzewa, jaki drzemie w tobie potencjał... Lato jest korzystnym czasem na ważne dla ciebie transakcje jak kupno czy sprzedaż mieszkania, auta. Gwiazdy sprzyjają też podpisywaniu intratnych umów i kontraktów. Uwaga! Niewykluczona jakaś większa wygrana!

Astrologiczny drogowskaz: Drażni cię zbytni pragmatyzm. Wolisz opierać swoje decyzje częściowo na intuicji. Dobrze czujesz się tam, gdzie jest choć ślad duchowości, tajemnicy, refleksji. W życiu i w pracy jesteś więc szczegółowa, przekonana, że każdy drobiazg ma swoje znaczenie. Pamiętaj, że żadna przesada nie jest dobra. Nie skupiaj się za bardzo na detalach, bo zgubisz wizję całości! Staraj się być spontaniczna, uwierz, że los ci sprzyja. Nie rezygnuj ze wzlotów tylko z obawy przed upadkiem.

Waga 24 września – 23 października

Życie osobiste: Choć wszystkie okoliczności wydają się namawiać do błogiego lenistwa, w twoim życiu będzie wiele się działo. Wakacyjne miesiące to czas porządków i... szczęśliwych zakończeń! We wrześniu w znaku Wagi rozgości się na najbliższy rok dobroczyńca Zodiaku - Jowisz. Taka wizyta zdarza się raz na 12 lat! To dynamiczny czas, w którym udaje się zrealizować więcej planów niż zwykle. Pragniesz odświeżenia w miłości? Planety uczynią to marzenie realnym. Jest tylko jeden warunek: bądź ze sobą szczera, wyzwól się z układów, w których jest ci niewygodnie. Dobre związki pożegnają rutynę.

Praca i pieniądze: Przed tobą etap, w którym warto myśleć o zawodowej przyszłości w szerszej perspektywie. Zależy ci na rozwoju, czujesz, że marnujesz swój potencjał i stać cię na więcej? Szukaj tych dróg, które są nieco trudniejsze, ale stworzone dla takich osób jak ty. Świadomość własnych możliwości bardzo ci się przyda. Ciekawsza praca, debiut w nowej roli? Pomocny okaże się stary znajomy. W sierpniu obierz kierunek, jesienią możesz ruszać! Wśród obietnic losu są rodzinne roszady związane z darowiznami, spadkami (faworyzowane przez Jowisza). Zyskasz, ale dopilnuj niezbędnych formalności. Możliwe też wygrane w grach, loteriach, konkursach.

Astrologiczny drogowskaz: Pamiętaj, że do osiągnięcia wymarzonego celu, a w perspektywie - szczęścia, niezbędna jest umiejętna współpraca z ludźmi. Sztuka dyplomacji świetnie się tu sprawdzi, w końcu są oni bardzo różni. Chęć pomagania innym, sprawiedliwego dzielenia i rządzenia zjednuje ci wiele sympatii. Nie zatracaj się jednak w zetknięciu ze światem. Szale Wagi powinny się równoważyć: na jednej zostaw to, co subiektywne, własne, a na drugiej sprawy wspólnego dobra. W ważnych relacjach, które tworzysz z ludźmi, dostrzegaj całość, nie zapominaj, że jesteś tylko (i aż) jej częścią.

Skorpion 24 października – 22 listopada

Życie osobiste: W nadchodzących tygodniach przyjaźń od miłości dzieli malutki krok. Burzliwe uczucie, w którym serce i rozum nieustannie przeciągają między sobą linę, może stać się udziałem wolnych Skorpionów. Wszystko jest dozwolone, o ile nikogo nie krzywdzicie. Nie unikaj spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi. Zwłaszcza że w gronie najbliższych trochę się już dusisz. Może się okazać, że wciąż jest między wami chemia. Choć byliście przez jakiś czas na innym etapie życiowym, teraz znów nadajecie na tych samych falach. Bardzo optymistyczna perspektywa również dla "ułożonych życiowo" Skorpionów! Nastaw się pozytywnie, sprawiaj ukochanemu drobne przyjemności, a odwdzięczy ci się tym samym. Będziecie cieszyć się bliskością.

Praca i pieniądze: Bez wyrzutów możesz teraz trochę zwolnić tempo. Nawet, jeśli obawiasz się, że inni cię wyprzedzą, nie rezygnuj z odpoczynku. Musisz złapać dystans do zawodowych obowiązków. To potrzebne każdemu! Dzięki mądrej strategii i tak za chwilę wyjdziesz na prowadzenie! Nastaw się na działanie grupowe. Dziel się umiejętnościami oraz wiedzą, pozytywna energia przepłynie w obie strony. Jowisz i Wenus dbają teraz o twoje finanse, więc możesz spać spokojnie. Na pewno nie stracisz, a przy zachowaniu zdrowego rozsądku możesz sporo zyskać. Miej więc oczy szeroko otwarte i... dopomóż trochę fortunie!

Astrologiczny drogowskaz: Odczuwasz potrzebę przemiany wewnętrznej. Teraz emocjonalne bezpieczeństwo jest dla ciebie priorytetem. To materialne, choć wciąż ważne, zeszło na drugi plan. Przede wszystkim jednak pragniesz doświadczać pozytywnych emocji. Nie bój się angażujących wyzwań, one pozwolą ci odkryć lub potwierdzić wewnętrzny potencjał i twoją siłę. Zrozumiesz, co naprawdę czujesz, a wtedy... lepiej pojmiesz intencje ważnych dla ciebie ludzi.

Strzelec 23 listopada – 21 grudnia

Życie osobiste: Gdyby porównać sztukę życia do jazdy samochodem, gwiazdy teraz ostrzegają: zdejmij nogę z gazu, nie upajaj się prędkością! Na twojej autostradzie do szczęścia ustawiony jest... radar. To ostrzeżenie przede wszystkim dotyczy tych, które poszukują uczucia. Wprawdzie twoja namiętna natura domaga się emocji, ale miłość nie może być ślepa! Nie pozwól, by zauważyli to wszyscy prócz ciebie. W stałych związkach letni czas wymagać będzie od was obojga trochę cierpliwości. Jeśli związek ma silne podstawy, wyrozumiałość zwycięży i we wrześniu będziecie już sobie "pili z dzióbków".

Praca i pieniądze: Jeśli wdrapałaś się na kolejny szczebel zawodowej drabinki, teraz skoncentruj się na złapaniu równowagi, nie na dalszej wspinaczce. Nim znowu zaczniesz iść w górę, sprawdź, czy oparłaś drabinę o właściwą płaszczyznę. Daj się poznać jako osoba pracowita i rzetelna. Niezależnie od tego, czy awans jest w twoim zasięgu, czy nie. Nawet jeśli ambicja popycha cię dalej, najpierw udowodnij innym, że się sprawdzasz. W finansach poradzisz sobie, o ile nie skusisz się zbyt łatwym zyskiem. Uważaj na tych, którzy obiecują złote góry. Bądź sceptyczna w sprawie pożyczek: podejrzanie korzystna oferta albo prośba o podżyrowanie kredytu? Może cię to słono kosztować!

Astrologiczny drogowskaz: Dojrzałaś do odkrycia, że prawdziwą wartością dla człowieka jest wolność myśli i poglądów oraz odwaga ich prezentowania. Należysz do osób zaangażowanych, aktywnie kształtujących życie swoich bliskich i znajomych. Jednak nie jesteś tą, która cokolwiek definitywnie narzuca. Potrafisz akceptować inność, nie przejmujesz się konwenansami. Być może przychodzi ci to z taką łatwością, bo sama lubisz niezależność. W życiu uczuciowym także liczy się dla ciebie wolność. Poszukujesz więzi przede wszystkim na poziomie duchowym i intelektualnym. I to się sprawdza.

Koziorożec 22 grudnia – 20 stycznia

Życie osobiste: Planetom, które mają wpływ na twoje sprawy, humor zdecydowanie dopisuje. Jowisz poszerza horyzonty i na wiele spraw spojrzysz z innej perspektywy. Zamiast rozpamiętywać dawne żale, bardziej ufnie podążysz za tym, co nowego niesie los. Okazje do letnich podróży wykorzystasz na sto procent. W chłodniejsze miesiące będzie co wspominać! Wyjazdy posłużą między innymi rozwijaniu zainteresowań i pasji. Nie żałuj sobie - kiedy, jeśli nie teraz? Zawsze było coś ważniejszego, teraz liczysz się ty! Jeśli lubisz życie towarzyskie, wyjdź z inicjatywą, zaproponuj znajomym regularne spotkania, wspólne wyjazdy w weekendy. Taka zabawa nada twojemu życiu smak.

Praca i pieniądze: Wykorzystaj ten pomyślny okres. Warto podnosić sobie od czasu do czasu poprzeczkę. Szef szuka kogoś, kto podejmie się ambitnego zadania? Spróbuj, skoro czujesz, że dla ciebie to bułka z masłem. Inaczej zawsze będziesz stała w drugim szeregu. Finanse bardzo stabilne, możesz więc pomyśleć o jakiejś inwestycji... w siebie. Zastanów się, co jest twoją mocną, a co słabszą stroną. Planety właśnie teraz mocno cię wspierają w sprawach rozwoju osobistego. Niezależnie, w którą stronę się skierujesz, zrobisz krok do przodu.

Astrologiczny drogowskaz: Pragniesz zostawić po sobie coś trwałego, szukasz wyzwań, masz teraz potrzebę sukcesu. Będziesz więc ambitnie dążyć do celu. Uważaj, by się w tym nie zatracić! Zobacz, ile już osiągnęłaś. Rodzina, dzieci, sukces zawodowy... To wszystko się liczy, to właśnie wypełnia nasze życie. A ciebie ciągle gdzieś gna... Zechciej spojrzeć na siebie łaskawym okiem. Nie musisz być idealna. Ciesz się zwykłymi rzeczami, drobnostkami. To właśnie z nich plecie się łańcuszek twojego życia. Męczy cię to, że jedną nogą jesteś w domu, drugą w pracy, ciągle rozdarta, nie dość perfekcyjna... Odpuść trochę, może zrezygnuj z części obowiązków i żyj ze sobą w zgodzie, spokojniej.

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

Życie osobiste: W sierpniu będziesz cieszyć się totalną równowagą. Nawet jeśli nie wydarzy się nic spektakularnego, żadne poważniejsze problemy nie będą spędzać ci snu z powiek. Nie szukaj więc dziury w całym, ciesz się latem! To dobry czas na uporządkowanie jakichś rodzinnych zawiłości majątkowych, prawnych. We wrześniu gwiazdy zapowiadają ożywienie, namawiają do korzystania z życia, dalszych i bliższych podróży. Podczas tych wojaży singielki mają szansę na poznanie kogoś godnego uwagi. Szczęśliwy scenariusz twojej miłosnej historii pisze teraz Jowisz. Niezależnie od tego, czy świętujecie pierwszą, czy 21. rocznicę.

Praca i pieniądze: Najbliższe tygodnie okażą się korzystne dla Wodniczek, które stawiają sobie za cel poprawę sytuacji materialnej. Dodatkowe zlecenia będą na tyle kuszące, że poświęcisz im sporo czasu. Być może kosztem innych spraw. Ale cel finansowy osiągniesz w stu procentach! We wrześniu Jowisz nadal będzie ci kibicował. To dobry czas na konstruktywne zmiany. Może rozpoczniesz nowy, ciekawszy etap w zawodowym życiorysie. Pamiętaj jednak, że Jowisz, który cię teraz wspiera, nie jest cudotwórcą, lecz tylko zdolnym pomocnikiem. Działaj więc według dobrze przemyślanego planu, który uwzględni nie tylko twoje zawodowe ambicje, ale także czas poświęcony rodzinie. I to w dobrych proporcjach!

Astrologiczny drogowskaz: Generalnie jesteś osobą otwartą na uniwersalne wartości. Czujesz, że to coś, co łączy ludzi na całym świecie. Widzisz tę jedność, wspólność. Nie znosisz stereotypów, wręcz programowo z nimi walczysz. Uważaj, byś nie zapędziła sama siebie w kozi róg! Twoje poczucie wewnętrznej wolności i braku granic paradoksalnie prowadzić może do dyskryminowania wszystkich, którzy nie przyjmują takich zasad. To dość obłudne, prawda? Skup się więc lepiej na rozwoju swoim i swoich bliskich. Za ekstrapieniądze, które możesz zarobić właśnie teraz, możecie wybrać się na rodzinną objazdówkę za granicę.

Ryby 19 lutego – 20 marca

Życie osobiste: Duży planetarny ruch w sektorze relacji będzie sprzyjać nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Możesz poznać lepiej sąsiadów, poszerzyć swoje doświadczenia o podróże w doborowym towarzystwie lub włączyć się w jakieś akcje społeczne czy charytatywne. W związkach naszła pora decyzji. Pary, dla których miniony czas okazał się okresem prób, wyjdą z tego etapu pewne, że serce dokonało dobrego wyboru. Pamiętaj, że trudności hartują i umacniają. A walka z nimi uświadamia to, na co w codziennym pędzie nie zwracamy uwagi. Wakacje zapowiadają się wspaniale! Więcej czasu dla siebie i bliskich... To jest to!

Praca i pieniądze: Sytuacja na niebie jest ciut skomplikowana, ale jeśli odważnie i rozsądnie będziesz podchodzić do wyzwań, w ostatecznym rozrachunku bilans wyjdzie na plus. Niektóre z was dostaną nowe obowiązki - może przyjdzie ci kogoś zastąpić albo zadebiutujesz w nowej roli. To stresujące, ale tym większa będzie satysfakcja. A ktoś, od kogo wiele zależy, zauważy ten wysiłek. Niektóre Ryby podejmą przełomową decyzję o zawodowej niezależności. Zamiast narzekać i nie zmieniać nic, możesz właśnie teraz wziąć sprawy w swoje ręce! Masz pomysł i zdolności, warto jeszcze... poszukać wspólnika. Póki co, bądź oszczędna. To raczej czas gromadzenia kapitału. Jednak bez wyrzutów możesz coś komuś podarować, wpłacić parę groszy na dom dziecka, schronisko dla zwierząt. Szlachetny gest prędzej czy później do ciebie wróci!

Astrologiczny drogowskaz: Intensywne emocje zdominują twoje życie wewnętrzne. Poszerzą się twoje sposoby poznawania świata, docenisz rolę intuicji. Ona pomoże ci podjąć niejedną decyzję! Sporym wyzwaniem okaże się połączenie celów osobistych z życiem rodzinnym. Na szczęście twoja wrażliwość nie pozwala pomijać czyichś potrzeb. Uzbrój się w cierpliwość, nie dopuść, by drobne niepowodzenia podcięły ci skrzydła.
Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy