MAJĄTEK
Jeśli przyśni ci się, że masz majątek, wówczas zaszkodzi ci lekkomyślność. Jeśli przyśni ci się, że zyskałeś majątek, czeka cię niespodziewanie miłe zdarzenie.
MAK
Jeśli przyśni ci się, że jesz mak, porzuć niedorzeczne pragnienia, skup się na realnych. Jeśli przyśni ci się, że zrywasz mak, oczekuj miłości zmysłowej. Jeśli przyśni ci się, że siejesz mak, to oznacza, że twoje najbardziej niedorzeczne marzenia...
MAŁŻEŃSTWO
Jeśli przyśni ci się, ze zawierasz małżeństwo, to oznacza, że nadchodzą dobre czasy. Jeśli przyśni ci się, że widzisz małżeństwo, zrealizujesz dawno rozpoczęty projekt.
MASKA
Jeśli przyśni ci się, że widzisz kogoś w masce, postaw na szczerość, to się opłaci. Jeśli przyśni ci się, że nosisz maskę, oznacza to, że próba oszukania cię nie powiodła się.
MATKA
Jeśli przyśni ci się, że widzisz matkę, to znaczy, że powiedzie ci się ryzykowny zamiar. Jeśli przyśni ci się rozmowa z matką, nie powinieneś lekceważyć spraw bliskich osób, nawet, jeśli się z nimi nie zgadzasz.
METRO
Jeśli przyśni ci się metro, zwolnij trochę tempo. Organizm ludzki to nie maszyna.
MĘŻCZYZNA
Jeśli przyśni ci się stary mężczyzna, to oznacza przypływ energii. Jeśli przyśni ci się młody mężczyzna, czekają cię miłe chwile. Jeśli przyśni ci się gruby mężczyzna, powinieneś się więcej uśmiechać, łatwiej by ci było załatwić wiele spraw.
MIASTO
Jeśli przyśni ci się wielkie miasto, to twoje doświadczenia zaprocentują. Jeśli przyśni ci się małe miasto, powinieneś poszerzyć swoje horyzonty. Jeśli przyśni ci się budowanie miasta, to znaczy, ze porwiesz się na ogromną rzecz, która się uda.