NAGOŚĆ
Jeśli przyśni ci się, że jesteś nagi, kontroluj ilość alkoholu, który wypijesz na ważnym spotkaniu. Wiele od tego zależy. Jeśli przyśni ci się, ze widzisz kogoś nagiego, to oznacza kac-giganta. Jeśli przyśni ci się, że biegasz nago, uważaj, za...
NAPAD
Jeśli przyśni ci się, że widzisz napad, strzeż swojej wiarygodności. Jeśli przyśni ci się, że jesteś napadnięty, dostaniesz pieniądze. Jeśli przyśni ci się, że napadasz, nie obiecuj, jeśli nie jesteś w stanie dotrzymać.
NAPÓJ
Jeśli przyśni ci się zimny napój, nie bądź popędliwy. Jeśli przyśni ci się gorący napój, przydałoby ci się więcej entuzjazmu. Jeśli przyśni ci się napój alkoholowy, oznacza to, ze zbytnio ulegasz pokusom.
NARTY
Jeśli przyśnią ci się narty, nadspodziewanie szybko posuniesz się do przodu.
NAUKA
Jeśli przyśni ci się, że nauczasz, oznacza to miłe twojej ambicji zaproszenie. Jeśli przyśni ci się, że korzystasz z nauki, za wszelką cenę zachowaj samodzielność.
NIEBO
Jeśli przyśni ci się jasne niebo, to oznacza powodzenie w pracy. Jeśli przyśni ci się zachmurzone niebo, nie denerwuj się, bez stresów pokonasz przeszkody. Jeśli przyśni ci się niebo w płomieniach, oznacza to wielką radość. Jeśli przyśni ci się...
NIEDOSTATEK
Jeśli przyśni ci się niedostatek, twoja sytuacja poprawi się.
NIEWOLNIK
Jeśli przyśni ci się niewolnik, to znaczy, że się uzależniasz.