Reklama

Reklama

Jak "Alchemik" zmienił twoje życie?

Nie znasz jeszcze historii andaluzyjskiego pasterza, który przewędrował cały świat, by spełnić swoje marzenia? Musisz koniecznie przeczytać Alchemika! - konkurs zakończony.

Mija właśnie 20 lat od ukazania się Alchemika Paulo Coelho. Książka jest niewątpliwie zjawiskiem wydawniczym - od kilku lat utrzymuje się na listach bestsellerów wielu krajów. Sam Coelho także cieszy się niesłabnącą popularnością, wydając kolejne książki wypełnia własną legendę.

Alchemik to niezwykła opowieść o tym, co w życiu naprawdę ma sens, o tym, co ważne. Jeśli zdecydujesz się spełnić sny, podążyć za własną Legendą - wszechświat będzie ci sprzyjał. Zastanawiasz się, czy warto iść za ulotnymi marzeniami, zostawiać to, co znane i bezpieczne dla czegoś, czego w ogóle nie znasz? Warto podążać za głosem serca, "bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie." (P. Coelho, Alchemik)

Reklama

Dla wszystkich, którzy znają historię pasterza Santiago i dla tych, którzy chcą się przekonać, w jaki sposób andaluzyjski chłopak odnalazł swój skarb u podnóża piramid, mamy 8 egzemplarzy limitowanej edycji Alchemika wydanej przez wydawnictwo Drzewo Babel.

Napisz w kilku zdaniach, jak Alchemik zmienił twoje życie. Na prace konkursowe czekamy do 19 grudnia, w tym dniu jury wyłoni zwycięzców. Pójdź za swoimi marzeniami, napisz do serwisu Kobieta!

Zobacz regulamin.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje