Reklama

Jak wyleczyć się z zakupoholizmu?

Zakupy z rozrywki stały się nałogiem? Książka Katarzyny Kucewicz "Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania" może pomóc ci w walce z tym uzależnieniem. Teraz możesz ją wygrać w naszym konkursie!

Wypłaty ledwo wystarcza do pierwszego, ale pieniądze na nowe buty muszą się znaleźć?  W tym miesiącu w jadłospisie tylko chleb z serem, bo cała pensja poszła na wymarzoną torebkę? Spłacasz już dwie pożyczki, kredyt i raty w pięciu sklepach?  Jeśli te zdania brzmią znajomo, to znaczy, że możesz mieć problem..

Zakupoholizm, to problem którego doświadczać może nawet 5 proc. Polaków. Jeśli podejrzewasz, że ty albo ktoś z twoich bliskich ma ten problem, może pomóc wam książka "Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania" Katarzyny Kucewicz, która właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Samo Sedno.

Reklama

Co więcej, nie musicie jej kupować, możecie wygrać ją w naszym konkursie. Aby to zrobić, należy:

 - odpowiedzieć na pytanie "Na jaką najbardziej  absurdalną, niepotrzebną, bezużyteczną rzecz wydałaś pieniądze i dlaczego to zrobiłaś"

 - odpowiedź zamieścić na Facebooku Kobieta Interia, w komentarzach do konkursowego posta

3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzami książki Katarzyny Kucewicz "Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania".

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy