Stylowa mama i córka

Uwielbiacie bawić się modą? Wymieniacie się ubraniami? Możecie na temat nowych trendów rozmawiać godzinami i tyle samo czasu spędzać buszując między sklepowymi wieszakami? Dla stylowych mam i córek mamy konkurs ze świetnymi nagrodami: sesją zdjęciową opublikowaną w magazynie SHOW i gotówką oraz kartami podarunkowymi na zakupy do C&A!


Oto zwycięskie pary I etapu konkursu:

Anna i Zuzanna Macharzina - Tarnowskie Góry
Grażyna Jasnosz i Paulina Maszorek - Wadowice
Izabela i Magdalena Szymczak - Łazy k. Warszawy 

Zobacz ich stylizacje!

Prześlijcie nam swoje zdjęcia i przekonajcie jury, że to właśnie WY jesteście najbardziej stylowym duetem MAMA-CÓRKA. Trzy pary, które przejdą do finału pierwszego etapu naszego konkursu, zaprosimy do wybranego sklepu C&A na stylizację i sesję zdjęciową, by mogły walczyć o nagrodę główną. Mamy też dla was inne nagrody: karty podarunkowe do C&A - najlepszego sklepu do wspólnych zakupów, z którego trudno nie wyjść zadowolonym.

C&A to sieć 63 sklepów w całej Polsce, w których znajdziecie ubrania i dodatki  na każdą okazję. To wymarzone miejsce dla tych, którzy mają swój styl, jak i dla tych, którzy ciągle go poszukują. W C&A znajdziecie kolekcje zarówno w stylu klasycznym, jak i bardzo trendy - wszystkie dobrane tak, by zaspokoić zróżnicowane i wysokie wymagania pań.

Nagrody

Jest o co walczyć! Dla stylowych mam i córek C&A przygotowało nagrodę główną - 2000 zł w gotówce, którą możecie przeznaczyć na co chcecie oraz udział w profesjonalnej sesji fotograficznej opublikowanej w magazynie SHOW! Pozostałe dwie laureatki konkursu otrzymają karty podarunkowe na zakupy w C&A o wartości 500 zł.

Nie zabraknie też nagród dla głosujących na najlepszą parę mama-córka w drugim etapie - 10 autorów najciekawszych uzasadnień nagrodzimy kartami podarunkowymi o wartości 50 zł każda.

Jak przesłać zdjęcie?

Wspólne zdjęcie stylowej mamy i córki prześlijcie pod adres kobieta_konkurs@firma.interia.pl wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to wy zasługujecie na ten tytuł. Dołączcie swoje dane: imiona, nazwiska i adres(y) zamieszkania.

Harmonogram konkursu

Zgłoszenia do akcji przyjmujemy w terminie 4 -13 listopada 2013 r. 21 listopada wybrane trzy pary: mama - córka zaprosimy do sklepów C&A, gdzie przygotują swoje propozycje dwóch stylizacji: w stylu eleganckim i swobodnym, a zdjęcia z nich zamieścimy na www.mamaicorka.interia.pl 

W dniach 25 listopada do 4 grudnia będzie trwało głosowanie na jedną z trzech par, która w dniu 11.12 zostanie zaproszona do Warszawy i weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej opublikowanej w magazynie SHOW.

Rezerwujcie terminy!


Przeczytaj regulamin konkursu


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkurs
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy