Reklama

Wygraj zaproszenie na weekend dla dwojga w Malinowym Dworze

Konkurs zakończył się.

Nagrody zdobyły:

Joanna Bolek

Maria Krzykowska


W hotelu korzystać można z szerokiej oferty usług z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i leczenia schorzeń. W profesjonalnie wyposażonym Centrum SPA wykonywane są zabiegi kosmetyczne z użyciem najlepszych kosmetyków uznanych marek, a także "Balneokosmetyków" na bazie wody siarczkowej ze źródła "Malina".

Bardzo atrakcyjna strefa Wellness umożliwia relaks w Świecie Saun, tepidarium, zewnętrznym jacuzzi na tarasie widokowym lub w dużym, komfortowym basenie.

Hotel zawdzięcza swój urok otaczającym go lasom i Górom Izerskim. Nieopodal znajduje się także najnowsza kolej Gondolowa w Polsce. Sztucznie naśnieżana, oświetlona trasa narciarska o długości 2500 metrów o zróżnicowanym stopniu trudności jest idealna do uprawiania sportów zimowych.

Reklama

A wszystko to w jednym z najstarszych kurortów na Dolnym Śląsku - zwanym też perłą dolnośląskich uzdrowisk - Świeradowie-Zdroju.

Weź udział w konkursie i wygraj voucher!

Aby wziąć udział w konkursie, przeczytaj artykuł "Domowe SPA dla skóry i włosów", następnie napisz w mailu czy i ty urządzasz swoje własne, domowe SPA oraz jakie fundujesz sobie zabiegi pielęgnacyjne.

Na prawidłowe odpowiedzi i najciekawsze uzasadnienia, czekamy do 9 grudnia pod adresem: kobieta_konkurs@firma.interia.pl.

Dwie osoby zostaną nagrodzone podwójnym, weekendowym zaproszeniem do Malinowego Dworu. W ramach pobytu będą mogły skorzystać z noclegu w pokoju o podwyższonym standardzie, pakietu zabiegów, strefy basenów z systemem hydromasaży, świata saun, strefy do ćwiczeń cardio, siłowni, zewnętrznego jacuzzi na tarasie, a także wyśmienitych posiłków w hotelowej restauracji.

Więcej informacji na temat  zabiegów oferowanych przez hotel Malinowy Dwór można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor/

Tutaj znajdziesz Regulamin konkursu!


materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy