Reklama

Reklama

Modny temperament

Hiszpańscy projektanci postanowili zainteresować Polaków swymi kreacjami. W Warszawie odbyło się warte wspomnienia Galicyjsko-Polskie Forum Mody.

Hiszpanie ruszyli na podbój polskiego rynku mody z niebagatelnym orężem - zaprezentowali sześć różnych kolekcji od futer, przez suknie, aż do samej bielizny.

Reklama

- Apaszki na głowach, chusty, czapki, rękawiczki, buty - to jest rewelacyjne, że przyjeżdża kolekcja i my już właściwie nie musimy myśleć o niczym - opowiadała Ilona Felicjańska, jedna z organizatorek imprezy. - Wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Wszechobecne w prezentowanych kolekcjach dodatki, jak zdradził nam prowadzący imprezę Conrado Moreno, to pozycja obowiązkowa w szafie każdej Hiszpanki, ale nie tylko? - Też mężczyźni w Hiszpanii lubią zakładać jakieś bransoletki, jakieś naszyjniki, ale to już jest inna specyfika - mówił. - Natomiast Hiszpanie bardzo lubią się kolorowo ubierać i tu jest tak pewna cecha Hiszpanów.

I właśnie o te kolory w naszych strojach apelowały Polskie modelki, bo to one prezentowały hiszpańską modę. - To jest jeszcze pozostałość po lecie - mówi Agnieszka Kordek. - Ta soczysta zieleń jest teraz - na jesień - bardziej stonowana, tak samo róż jest bardziej pudrowy i przygaszony. Ale całe szczęście, że pozostaje jakiś kolor, szczególnie na naszą polską jesień, gdzie słońce rzadko wychodzi zza chmur.

My zachęcamy, by Polacy od Hiszpanów przejęli nie tylko kolory konfekcji, ale przede wszystkim gorący temperament...

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

Dowiedz się więcej na temat: temperament

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje