Reklama

Reklama

Przezroczysto

Czekasz z niecierpliwością na cieplejsze dni. W szafie już przygotowane sukienki, bluzeczki na ramiączkach, spódnice i sandały.

Czy wiesz w co się ubrać, wyglądać seksownie i czuć się dobrze, nawet, gdy nadejdzie lato i we wszystkim będzie nam gorąco?

Reklama

Wtedy najlepiej założyć coś cieniutkiego, delikatnego i przezroczystego. I nie chodzi tylko o bieliznę, ale bluzeczki, sukienki i spódnice.

Oczywiście założenie przezroczystej sukienki bezpośrednio na majteczki i biustonosz może grozić większą ilością stłuczek wokół ciebie, bo panowie nie będą mogli oderwać oczu od kreacji, czy też tego co jest pod spodem. Dlatego w ten sposób ubieraj się raczej w miejsca spokojne i neutralne: na plażę czy do ogródka.

Na co dzień możemy pomyśleć o przezroczystej górze, czy raczej częściowo przezroczystej. Przezroczyste mogą być rękawy, górna część czy plecy. Całkiem przezroczystą bluzeczkę możesz ubrać na wieczór, o ile wcześniej twój mężczyzna nie złapie się za głowę i nie powie: "przecież ty tak nie możesz wyjść z domu!".

Oczywiście pod takie przezroczyste kreacje musisz zadbać szczególnie o ładną bieliznę. Ma być seksownie, w odpowiednich kolorach (pod czarną bluzeczkę nie ubieramy białego biustonosza). Dobrze wyglądają koronki, kwiatuszki czy kokardki.

Na chłodniejsze dni bardzo modne są także swetry "w dziury", siateczkę, które też pokazują co nieco.

A szukając inspiracji, zobacz propozycje projektantów.

Na plażę

Na dzień

Na wieczór

fot. AFP

Dowiedz się więcej na temat: sukienki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje