Reklama

Reklama

Ellie Goulding chce sobie zrobić nagie selfie?

Piosenkarka broniła Kim Kardashian West, która zamieściła na Twitterze nagie zdjęcie. Piosenkarka twierdziła, że gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" powinna być "dumna" ze swojego ciała i przyznała, że bierze pod uwagę opublikowania własnego nagiego selfie, ponieważ ciężko pracuje na swoją figurę.

Gdybym opublikowała nagie selfie, to zrobiłabym to dlatego, że bardzo ciężko pracuję na wygląd mojego ciała. Ćwiczę codziennie. Mogłabym jeszcze lepiej się odżywiać, pić mniej alkoholu, ale ogólnie ciężko trenuję. - powiedziała.

- Kim powinna być dumna ze swojego ciała - jest niesamowite. Nie powinno być żadnych zasad odnośnie tego, co można, a czego nie można publikować. - Jeśli będę chciała opublikować półnagie selfie, to to zrobię. To, czy ktoś będzie chciał je oglądać, czy nie, to inna sprawa.- dodała Ellie.

Ellie regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia ze swoich treningów i mimo iż zdaje sobie sprawę z tego, że mogą one zniechęcać część osób, to ma nadzieję, że dla innych są one inspiracją.

Reklama

W rozmowie z magazynem "heat" powiedziała: - Wiem, że niektórzy przestają obserwować moje konto z powodu materiałów z treningów, ale zamieszczam je dla osób, które chcą je oglądać i inspirują się nimi. Nie wyglądam atrakcyjnie, gdy robię burpees czy trenuję ciosy - widać wtedy każde zachwianie.

Nie zamieszczam tych materiałów, ponieważ wyglądam na nich seksownie, ale dlatego, że lubię inspirować kobiety do bycia silnymi.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy