Reklama

Reklama

Owoce ratunek dla włosów...

Ich odżywcze ekstrakty skutecznie poprawią kondycję pasm...

...farbowanych

Oprócz filtrów UV i substancji chroniących kolor mile widziane są w szamponach oraz odżywkach wzmacniające wyciągi: z borówki, cytryny czy granatu. Ekstrakty te nie tylko odżywiają pasma, ale i pomagają w zachowaniu głębi koloru. Dodają im lekkości i długotrwałego blasku.

...cienkich, bez objętości

Aby twoja fryzura sprawiała wrażenie bujniejszej sięgnij po preparaty z żurawiną i z grejfrutem. Oba te wyciągi wzmacniają i zmiękczają pasma. Nie zapomnij o odżywce ze wspomnianym już granatem. Poprawia on ukrwienie skóry głowy, w rezultacie włosy stają się mocniejsze i sprawiają wrażenie gęstszych.

Reklama

...suchych, bez połysku

Najlepszy będzie szampon z morelą. Ten owoc świetnie nawilża i odbudowuje strukturę włosa. Przed utratą wilgoci ochroni pasma szampon z awokado i odżywka z tym wyciągiem. Dlaczego? Ten owoc składa się w ponad 30 proc. z tłuszczy. Znakomicie zregeneruje więc suche kosmyki.

...łamliwych, zniszczonych

Słabe włosy zamienią się w gładkie i zdrowe, gdy myć je będziesz szamponem ze wzmacniającym wyciągiem z owoców noni i kiwi. Potem przyda im się kąpiel z malin, które, zakwaszając łuski włosa, zamykają je. Dzięki temu włosy staną się odporne na łamanie. Warto stosować i odżywkę z kokosem, ułatwiającym rozczesywanie.

Zajrzyj do działu Kosmetyki!


Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy