Reklama

Reklama

Olsen przedstawia kolekcję wiosna-lato 2014

Lekkość i feeria barw uchwycona przez znanego fotografika Dirka Messnera, związanego z wieloma markami modowymi, jak również magazynami Harper’s Bazaar czy Grazia.

W roli głównej Alison Nix, 25-letnia modelka, która wprowadza w kampanię z jednej strony charyzmę a z drugiej delikatność. Jest jak ptak, który rozpościera skrzydła skupiając na sobie spojrzenia przechodniów lub dostojnie kroczy pełen klasycznej elegancji.

Taka właśnie jest kolekcja wiosna-lato 2014, w której królują delikatne materiały i niezwykle bogata kolorystyka.  Olsen pokazuje jak można bawić się ubraniami, podkreślając urodę i budując historię dla każdego typu stylizacji. Począwszy od tych z pazurem śmiało łączących najbardziej energetyczne kolory sezonu, po bardziej stonowane, wymagane na co dzień w biurze.

Reklama

Wiosna - Lato 2014 to niezwykle kobieca i uniwersalna kolekcja. Skłamałaby ta kobieta, która stwierdziłaby, że nie znajdzie w niej nic dla siebie. Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z nowościami, które przygotował Olsen na zbliżający się sezon.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Olsen | nowa kolekcja Olsen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy