Rolnicy.Podlasie: Co wydarzy się w nowym odcinku?

Bogdan i jego rodzina są na zawodach zaprzęgów w Czyżewie. Michał startuje, ale nie czuje się przygotowany, ponieważ nie miał na to czasu z uwagi na żniwa. Mimo to świetnie sobie radzi, podobnie jak Darek. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" w niedzielę, o godz. 20 w FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku popularnej serii "Rolnicy.Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku popularnej serii "Rolnicy.Podlasie"?materiały prasowe

Paulina, Gienek, Andrzej i Jastrząb idą na pole, by zebrać słomę do opatrzenia drzewek owocowych. Następnie tworzą snopki. Wywiązuje się dyskusja, który z nich jest najładniejszy. Gienek wspomina, jak dawniej zbierało się żniwo. Po powrocie do domu Andrzej chce już roztrząsać siano, ale w kole maszyny brakuje powietrza. Walek przybywa z odsieczą.

W Bronowie pada. Agnieszka z Jarkiem muszą zwozić bele. Jarek szybko je ładuje. Po powrocie spotykają Maćka, który gotów jest im pomóc przy żniwach. Z uwagi na pogodę rezygnują z pracy - jedzą ciasto i arbuza oraz piją szampana.

Bogdan i jego rodzina są na zawodach zaprzęgów w Czyżewie. Michał startuje, ale nie czuje się przygotowany, ponieważ nie miał na to czasu z uwagi na żniwa. Mimo to świetnie sobie radzi, podobnie jak Darek. Bogdanowi nie idzie tak dobrze, ponieważ jego klacz się płoszy. Gdy nadchodzi chwila rozdania nagród, okazuje się, że jedna z nich została przyznana Michałowi. Rodzina bardzo się z tego cieszy.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}