Reklama

Reklama

Gimnastyka dla leniwych

Ile razy obiecywałaś sobie, że od jutra zaczniesz biegać, ale następnego dnia zapominałaś o postanowieniach? Nie pogrążaj się! Zobacz, ile kalorii spalasz przy okazji wykonywania codziennych czynności...

400 kalorii - Bitwa na poduszki

Reklama

Przywal z całego serca, obojętne, czy to twój chłopak, czy najlepsza przyjaciółka. Prawdziwa batalia na jaśki to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonały sposób na spalanie tłuszczyku! Dlatego szybko otrząśnij się po wymierzonym ciosie i celuj poduchą w przeciwnika. Wytrwasz 30 minut? Stracisz 400 kcal! Fajne, prawda?

150 kalorii - Namiętne pocałunki

Czy wiesz, że 5 minut całowania spala trzy razy więcej kalorii niż np. pływanie? Poza tym, przyznaj, że to nie tylko jeden z najprzyjemniejszych sposobów pozbywania się zbędnego tłuszczyku, ale i wymiana ekscytujących emocji.

122 kalorie - Prysznic

To zarazem relaks i ćwiczenie! Trzydziestominutowy prysznic pozbawi cię 122 kalorii! Ważne: lepsza jest chłodna woda, ponieważ twoje ciało zużyje więcej energii na ogrzanie organizmu, a dodatkowo to doskonale ujędrnia ciało.

35 kalorii - Żegnajcie smuty!

Kilka minut śmiechu działa jak 15 min ćwiczeń! Śmianie się pomaga szybko dotlenić organizm, rozładowuje napięcie i stres, powoduje produkcję endorfin w organizmie, wzmacnia akcję serca i wspomaga odchudzanie. Podczas śmiechu nie tylko angażujesz do pracy mięśnie brzucha, ale też mięśnie twarzy. 15 min spali 35 kcal!

65 kalorii - Makijaż i stylizacja

Czesanie się, malowanie i ubieranie pomoże ci się pozbyć 65 kalorii. Przejrzyj nasze propozycje urodowe i wypróbuj nowe fryzury oraz make-up! 30 minut przed lustrem z grzebieniem w ręku to minus 65 kalorii.

56 kalorii - Do książek!

Obojętne, czy zabierzesz się za czytanie lektur szkolnych, czy Twista, tylko na tym skorzystasz! W ciągu godziny zaangażowanego czytania tracisz 56 kalorii! A jeśli z książką postanowisz przenieść się na rower stacjonarny, wyrzeźbisz mięśnie nóg i spalisz tłuszczyk.

21 kalorii - Słuchanie muzyki

Połóż się, zamknij oczy, włącz muzykę i... spalaj kalorie! Włącz swój ulubiony album i przesłuchaj go w całości. W ten wygodny sposób stracisz 21 kalorii! A co dopiero jak zaczniesz przy tym śpiewać i tańczyć?

60 kalorii - Wyśpij się dobrze

Myślisz, że nic się nie dzieje z twoim ciałem, kiedy śpisz? I tu się mylisz! Jedna godzina snu spala 60 kalorii. A co najważniejsze, organizm zużywa energię głównie z zapasów tłuszczowych. Po 8 godzinach snu tracisz łącznie 450 kcal. Można sobie tylko wyobrazić, jak bardzo szczupła musiała być Śpiąca Królewna?

122 kalorie - Trening biustu

Większość fizjoterapeutów potwierdza tezę naszych mam, że nic tak nie ujędrni i nie wzmocni mięśni klatki piersiowej jak zmywanie naczyń. Przestań stronić od domowych obowiązków. Podczas godzinnego zmywania naczyń spalisz ponad 122 kalorii i to bez większego wysiłku!

240 kalorii - Zakupomania

Zgadnij, jaki rodzaj sportu uwielbiają nasze czytelniczki? No właśnie, shopping! Godzinna pogoń za okazją pomoże nam spalić 240 kalorii. Nie chodzi o to, by od razu kupować. Najważniejsze jest przecież przymierzanie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje