Reklama

Reklama

Zmiana warty

Dzieci wielkich gwiazd zamarzyły o karierze. Czy swoją popularnością przebiją sławnych rodziców?

Córka Dona Johnsona zaliczyła głośny debiut

Po roli w erotyku "50 twarzy Greya" o Dakocie Johnson (25) mówi cały świat. Córka Dona Johnsona (65) i Melanie Griffith (57) śmiało pokazuje w nim swoje wdzięki. Bezpruderyjność ma pewnie po ojcu, który przed laty nieraz występował na ekranie w stroju Adama. Teraz, po sukcesie "50 twarzy..." Dakota może, tak jak ojciec, zostać milionerką. Bo obraz zarobił aż 440 milionów dolarów.

Terminator junior jest aktorem, modelem i biznesmenem

W wywiadach Patrick Schwarzenegger (21) podkreśla, że nie chce być tylko synem sławnego ojca, Arnolda (67). Dlatego już w wieku 15 lat założył własną firmę odzieżową. Od niedawna jest też wziętym modelem i ma na koncie udział w kilku filmach. Tak jak tata ostro pracuje nad muskulaturą. Ale nie po to, by zostać kulturystą - chce zaimponować ukochanej Miley Cyrus.

Reklama

Jedynaczka Kim Basinger zapowiada się na seksbombę

Owoc miłości pięknej aktorkimodelki Kim Basinger (61) i Aleka Baldwina (56), Ireland Baldwin (19), została modelką. I w tym zawodzie poczyna sobie coraz śmielej. Ma już na koncie kilka sukcesów. Ostatnio wzięła udział w sesji inspirowanej zdjęciami Kim. Wyglądała jak jej sobowtór!

Młody Eastwood też uwodzi...

Scott Eastwood (28) jest wziętym aktorem oraz modelem, i co najważniejsze, synem jednego z najwybitniejszych aktorów i reżyserów. W swoim czasie Clint Eastwood (84) uchodził za uwodziciela. O jego romansach (ponoć spotykał się z ponad dwudziestką pań) krążą legendy. Patrząc na jego latorośl, nie mamy wątpliwości, że historia może się powtórzyć.

Córka Rocky'ego nie boksuje, tylko pozuje

W najnowszym numerze "Teen Vogue" ukazała się sesja zdjęciowa Sistine Stallone (16). Śliczna modelka raczej nie odziedziczyła urody po ojcu Sylwestrze (68). Ale jak mawia, ma po nim wolę walki. A ta przydaje się w świecie mody. Sistine wywalczyła już udział w trzech dużych sesjach i teraz marzy o udziale w pokazach. Pewnie się uda, bo dla córki Rambo nie ma rzeczy niemożliwych. 


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje