Reklama

Reklama

Problem: Jak przytyć

Mój problem jest nietypowy, biorąc pod uwagę szaleństwo kobiet na punkcie swojej nadwagi. Ja mam niedowagę: przy 164 cm wzrostu ważę ok. 45kg.

Nie jestem przyzwyczajona, żeby jeść bardzo dużo. Jem tylko, gdy jestem głodna, czasem zdarza mi się zjeść coś, pomimo że nie czuję głodu. Nie przepadam za tłustymi "przysmakami", dlatego są bardzo ograniczone w moim jadłospisie.

Jem jedynie białe mięso, dużo warzyw i owoców (są pod ręką, gdyż na podwórku dużo tego rośnie), poza tym pieczywo białe i mleko w dużych ilościach (bardzo lubię mleko; najlepiej nieodtłuszczone, choć ostatnio zdarza mi się spożywać jedynie z małą zawartością tłuszczów). Jem dużo słodyczy.

Jeśli chodzi o moją aktywność, to ćwiczę zgodnie z samopoczuciem - to znaczy, kiedy mi się chce to przejadę się rowerem, przebiegnę się lub... poskaczę po pokoju :)

Reklama

Jestem zaniepokojona, gdyż słyszałam od paru osób, że jestem strasznie chuda, że chyba mam anoreksję. Ale ja przecież jem! Nie mam wstrętu do jedzenia, lubię jeść, ale nie opychać się.

Swoją drogą słuchanie takich jęków nad głową, że jestem chuda (chociaż są tacy, którzy mówią, że jestem szczupła i ładnie mi z tym) wprawia mnie w zdenerwowanie i wcale nie jest przyjemne. Czy jestem chora? Czy jest sposób, aby poprawić tuszę? Chętnie przytyję, tylko jak to zrobić? Proszę o radę, co powinnam jeść?

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przytyła | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje