Reklama

Reklama

Age Renew Max Factor

Age Renew Max Factor to nowy podkład odmładzający, który podejmuje grę ze światłem, aby Twoja skóra wyglądała o pięć lat młodziej.

Max Factor Age Renew Foundation to kosmetyk, który opiera się na opatentowanej technologii. Poprzez zdolność wytwarzania na powierzchni skóry ciepłego światła wydobywa jej wewnętrzny blask oferując zarazem efekt kryjący. Efekt odmładzający utrzymuje się na skórze dopóty, dopóki jest na niej podkład, a światło otoczenia nie ma już żadnego znaczenia.

Reklama

Dr. Suzanne Allers, naukowiec centrum badawczego Procter & Gamble Cosmetics wyjaśnia: Sekret natychmiastowego efektu odmładzającego tkwi w nowatorskiej formule Age Renew. Oprócz tradycyjnych pigmentów, które doskonale kryją zawiera ona także mikroskopijne cząsteczki, które w nowatorski sposób panują nad światłem. Zamiast odbijać światło, cząsteczki te 'ujarzmiają' je sprawiając, że staje się ciepłe. Skóra skąpana w ciepłym świetle jest rozjaśniona, pełna blasku, rysy twarzy wydają się łagodne, a niedoskonałości (cienie) zminimalizowane. Miękkie pigmenty łagodzą drobne linie i delikatnie kryją wady. Nie akcentują przy tym tekstury cery, ani jej nie wysuszają. Ważną rolę odgrywa w formule kompleks amino-peptydów, witaminy B3, B5, E oraz ekstrakt zielonej herbaty. Działanie tego kompleksu jest długofalowe, tak jak działanie kosmetyku pielęgnacyjnego.

Pojemność: 30ml; cena: 59,40zł.

Dowiedz się więcej na temat: skóra | podkład

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje