Księżna Kate i książę William w wyjątkowych okolicznościach. Uwagę przyciąga jeden szczegół!

Książę i księżna Walii udali się do Hereford, gdzie odwiedzili leśną szkołę podstawową Madley, w której priorytetem jest nauka na świeżym powietrzu. Ta wyjątkowa wizyta sprawiła, że wzrok Brytyjczyków skupił się na... wyglądzie księżnej Kate, która chyba nie do końca przemyślała stylizację na tę okazję.

Książę William i księżna Kate odwiedzili nietypową szkołę
Książę William i księżna Kate odwiedzili nietypową szkołę WPA Pool / PoolGetty Images

Ekscytująca wizyta księżnej Kate i księcia Williama w wyjątkowej szkole

Księżna Kate i książę William podczas wizyty w Hereford wrócili dosłownie na łono natury, eksplorując leśne nory i strugając drewno w centrum nauki na świeżym powietrzu. William i Kate dołączyli do dzieci i nauczycieli szkoły leśnej w szkole podstawowej Madley, gdzie nauka na świeżym powietrzu jest niezwykle ważna w celu poprawy fizycznego i psychicznego dobrostanu dzieci.

Sama księżna musiała odmówić sobie przyjemności brania udziału w niektórych czynnościach wraz z dziećmi z powodu kontuzji palców u dłoni, które uszkodziła sobie gdy bawiła się ze swoimi dziećmi na trampolinie.

Następca tronu próbował również swoich sił w struganiu, korzystając z wskazówek 10-letniego Jake'a, jak używać noża. Podziwiając patyk, nad którym pracował Jake, powiedział: "Czy to jest twoje? To jest genialne".

Książęca para dołączyła również do uczniów, gdy ci rozpalali ognisko. Uczniowie przygotowywali szaszłyki z jabłkami, cynamonem i cukrem, aby upiec słodką przekąskę nad ogniskiem. "To jest jak zdrowa pianka marshmallow" - stwierdziła Kate. "Zawsze smakuje o wiele lepiej, gdy gotujesz coś na ogniu.

Stylizacja księżnej Kate. Zaliczyła wpadkę?

Coś, co przyciąga uwagę podczas wizyty książęcej pary w wyjątkowej szkole, to ubiór księżnej Kate. Żona księcia Williama uchodzi za mistrzynię przestrzegania etykiety, jeżeli chodzi o ubiór i ma także zdolność dopasowania swoich stylizacji do okazji.

Tym razem coś jednak poszło nie tak. Zazwyczaj, gdy księżna Kate spotyka się z uczniami na zajęciach sportowych, czy odwiedza Skautów, wybiera mocno sportowe, ale wciąż eleganckie stylizacje.

Robi to po to, by móc wygodnie uczestniczyć we wszystkich aktywnościach z dziećmi. Podczas tej wizyty księżna Kate zdecydowała się na nietypowo ponury jak na nią strój i wyjątkowo elegancki, jak na taką okazję.

Księżna Walii zestawiła obcisłe czarne spodnie z czarnym topem, solidnie wyglądającymi, sznurowanymi butami i tweedową szarą marynarką o teksturowanej fakturze. To mało adekwatny strój do spacerów po lesie i pieczenia szaszłyków na ognisku, co odnotowały brytyjskie media.

Kate, William i ich dzieci - rodzina w komplecie na czerwonym dywanieAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}