Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczyna wakacje. Pokazała luksusowy camper

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła we wtorek przygotowania do wakacji i opublikowała obszerne instastories z pakowania oraz rolkę z wczorajszego odbioru pojazdu. Teraz "krok po kroku" relacjonuje fanom każdy etap swoich zmagań. "Zaczynamy wakacje" - napisała szczęśliwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan rusza na wakacje
Małgorzata Rozenek-Majdan rusza na wakacje VIPHOTOEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan już jakiś czas temu pochwaliła się fanom na Instagramie, że w tym roku ponownie ruszy wraz z rodziną w podróż camperem. Tym razem wybór padł na Danię - prawniczka i prezenterka telewizyjna zdradziła jednak, że tegoroczna podróż będzie krótsza niż zeszłoroczna, więc proces pakowania nie powinien być trudny. Pojawiły się jednak kłopoty...

Małgorzata Rozenek rusza na wakacje. Pokazała wnętrze campera

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pokazać fanom wnętrze luksusowego campera. W pierwszej kolejności zaprosiła ich do sypialni, gdzie zaprezentowała duże i bardzo wygodne łóżko małżeńskie, w którym para będzie spać razem z małym Heniem. Sypialnia sąsiaduje z prysznicem, który, jak przyznała gwiazda, wygląda jak te w większości domów:

Wygląda jak w normalnych małych mieszkaniach, czasem moi znajomi mają mniejsze prysznice albo takie same prysznice u siebie w domu

- wyjaśniła.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, gdzie będzie spać w podróży. Ale luksus

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała również obserwatorom, gdzie będzie przechowywać kosmetyki, a następnie zaprosiła ich do kuchni, gdzie zaprezentowała duży zlew, zestaw patelni, lodówkę i ... wiszące nad kabiną kierowców dodatkowe łóżko dla starszych synów.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała wnętrze campera
Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała wnętrze campera Instagram

Wydawało się, "Perfekcyjna Pani Domu" ma cały proces pakowania mocno pod kontrolą, ale pojawiły się kłopoty. Jak wynika z najnowszych instastories gwiazdy, póki co zdążyła spakować tylko kosmetyki Henia i kilka naczyń kuchennych.

Zaczyna mnie dopadać skala tego przedsięwzięcia

- przyznała, pełna zwątpienia.

Znając jednak jej świetną organizację i zamiłowanie do porządku, jesteśmy przekonani, że jutro rano będzie gotowa do podróży. Będziecie śledzić #majdansontour?

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 61: Aleksander KwaśniewskiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas