Niezwykły wpis wizjonerki Aidy na wyjątkowy dzień. Fala komentarzy pod postem

Aida Kosojan-Przybysz od lat pełni rolę duchowej przewodniczki wielu Polaków. Do tej pory chętnie dzieliła się swoimi wizjami i refleksjami o szczęśliwym życiu, poszukiwaniu własnej drogi, problemach i wyzwaniach codziennego życia. 26 maja postanowiła zrobić mały wyjątek i w szczególny sposób uhonorowała swoją ukochaną mamę.

Aida pochwaliła się mamą. Wpis na Instagramie chwyta za serce
Aida pochwaliła się mamą. Wpis na Instagramie chwyta za serceMateusz GrochockiEast News

Aida Kosojan-Przybyszto utalentowana artystka, ale przede wszystkim wizjonerka. W Polsce stała się rozpoznawalna dzięki zdolności przewidywania przyszłości, którą odziedziczyła po swojej babci i mamie. Jasnowidząca regularnie zwraca się do Polaków, poszukujących własnej drogi w życiu.

I choć urodziła się w Batumi, to właśnie w Polsce, a konkretniej w Warszawie znalazła swój bezpieczny ląd, poznała męża i założyła rodzinę. Dziś ma dwie dorosłe już córki, a ukochany dzielnie wspiera ją w jej artystycznej i wizjonerskiej działalności.

Aida Kosojan-Przybysz - ulubiona wizjonerka Polaków. Oto co przepowiedziała

Choć Aida mieszka w Polsce od lat 90., jednym z przełomowych momentów jej kariery w naszym kraju był rok 2019. Raptem kilka tygodni przed wybuchem pandemii, wizjonerka określiła nadchodzący rok 2020 Rokiem Maski, co wprost przełożyło się na panującą w nim atmosferę strachu przed rozprzestrzenianiem się COVID-19. Zaskoczeni trafnością jej spostrzeżeń Polacy coraz liczniej zaczęli śledzić kolejne poczynania wizjonerki.

Rok 2023 jawił się jej z kolei jako Rok Klucza. Aida Kosojan-Przybysz podkreślała, że ludzkość wchodzi w kolejny etap rozwoju, a świat czekają fundamentalne zmiany, na które należy się przygotować. Jej wizje nie zawsze napawają optymizmem, jednak pomagają nakreślić pewien kierunek podążania za zmieniającą się rzeczywistością.

Wizjonerce przyświeca w tym jeden cel - pomoc w odnalezieniu szczęścia i balansu w życiu, bez względu na problemy, jakie spotykamy na własnej, nieraz niełatwej drodze.

Aida Kosojan-Przybysz pochwaliła się mamą na Instagramie. Tak świętuje Dzień Matki 2024

26 maja 2024 roku jasnowidząca postanowiła zrobić mały wyjątek od dzielenia się refleksjami dotyczącymi przyszłości i w sposób szczególny uczciła jedno z ważniejszych świąt w roku - Dzień Matki.

Z tej okazji na profilu Aidy na Instagramie ukazało się urocze zdjęcie, na którym zapozowała razem ze swoją ukochaną mamą. Post wzbogaciła wzruszającym wpisem o macierzyństwie i wyraziła wdzięczność za trud wychowania.

Jedna z najpiękniejszych podróży to ta pod Twoim sercem mamo! Miałaś 19 lat, kiedy przyszłam na świat, kiedy wzięłaś mnie w swoje ramiona, w których do dziś czuję się dzieckiem.

Na pierwszy rzut oka widać, że mamę i córkę łączy wyjątkowo silna więź, a Aida, mimo upływu lat, wciąż czuje się przy swojej rodzicielce jak małe dziecko. Na koniec wizjonerka podziękowała swojej mamie i opisała ją trzema słowami:

Moja Mama - wyjątkowa, waleczna, kochająca. Kocham i dziękuję za każdą chwilę z Tobą

Zdjęcie Aidy z mamą przypadło do gustu fankom jasnowidzącej. Pod postem posypały się komentarze zachwyconych kobiet, które doceniły nie tylko czuły gest Aidy, ale też urodę mamy wizjonerki. Trzeba przyznać, że obie panie są do siebie podobne niczym dwie krople wody. "Piękne kobiety", "Macie niesamowite oczy", "Cudowna, ciepła, pełna dobroci" - to tylko kilka słów, którymi podzieliły się z Aidą użytkowniczki Instagrama. Prawda, że razem wyglądają wyjątkowo uroczo?

***
Więcej w serwisie: 

„Ewa gotuje”: Klasyczna waniliowa panna cottaPolsat
„Zbliżenia”. Anna Dymna. O wspomnieniach i spotkaniach dających siłęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas