Reklama

Reklama

Ben Affleck najseksowniejszym mężczyzną

Ben Affleck został wybrany przez amerykański magazyn "People" najseksowniejszym mężczyzną na świecie w minionych dwunastu miesiącach.

Przed rokiem ten zaszczytny tytuł przypadł Pierce'owi Brosnanowi.

Jennifer Lopez, przez wiele pism wybierana za najseksowniejszą kobietą na świecie, powiedziała, że o urodzie swego narzeczonego wie dobrze i bez rankingów magazynu.

"People nie jest mi potrzebny do tego, abym wiedziała, że on jest najseksowniejszy. Różnica między pismami a mną polega na tym, że on dla mnie będzie najseskowniejszy nawet wtedy, gdy będzie miał 100 lat" - powiedziała Jennifer Lopez na wieść o wyborze magazynu.

Rodzice Bena są zachwyceni przyszłą synową, ale czy można się dziwić skoro mówi o ich synu takie rzeczy...

Reklama

"Ona jest cudowna, bardzo ciepła. Idealna synowa. Dzięki niej on bardzo ostatnio dojrzał. Już nie mówi: Jestem zakochany, ale jestem młody. Teraz powtarza: Chcę sobie ułożyć życie. Jestem na to gotowy. Sama go na to namawiam. Chcę mieć wnuki" - mówiła Chris, mama Bena Afflecka.

"People" wybrało najseksowniejszych mężczyzn w sumie w 23. kategoriach. Wyróżniono między innymi George'a Clooney'a (najseksowniejszy reżyser), Hugh Granta (najseksowniejszy mężczyzna spoza Ameryki), Enrique Iglesiasa (najseksowniejszy gwiazdor pop) i... Sekretarza Obrony USA Donald Rumsfeld (najseskowniejszy minister).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: people

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje