Reklama

Reklama

Czas na zmiany!

Chciałabyś coś w sobie zmienić, ale nie masz pomysłu i odwagi ? Zgłoś się do nas, weź udział w plebiscycie i wygraj metamorfozy!

Patrzysz w lustro i widzisz niezbyt dobrze dobraną fryzurę, matowe włosy, zmęczoną twarz? Koniecznie musisz coś z tym zrobić!

Zaszalej latem, zmień kolor włosów, uczesanie, włóż kolorowy strój! Jeśli boisz się eksperymentów z własnym wyglądem, zdaj się na ekspertów - styliści z salonu fryzjerskiego Berentowić&Kublin zadbają o twoją fryzurę. Wystrzałowe, kolorowe ciuchy z najnowszych kolekcji marek Cottonfield i Jackpot także mogą być twoje.

Wystarczy, że weźmiesz udział w plebiscycie Metamorfozy, przyślesz do nas swoje zdjęcie ( pamiętaj, że może być ono tylko jedno!). Czekamy na nie od 25 czerwca do 11 lipca. TU prześlesz zdjęcie

Reklama

W drugim etapie, trwającym kolejne dwa dni, internauci wytypują w drodze głosowania kandydatów do metamorfoz.

Nagrody czekają także na tych internautów, którzy wezmą udział w zabawie i oddadzą głosy na swoich faworytów. Zobacz regulamin.

Weź udział w plebiscycie Metamorfozy. Wyślij do nas swoje zdjęcie i daj sobie szansę wygrania szeregu specjalistycznych zabiegów upiększających, które odmienią ciebie i twoje życie.

Nie eksperymentuj z własnym wyglądem, zdaj się na specjalistów. Weź udział w Metamorfozach!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje