Reklama

Reklama

David Beckham miał romans

Jak donosi brytyjska prasa, David Beckham (28 l.) przyznał się swojej żonie Victorii (30 l.) do tego, że ją zdradzał z osobistą asystentką Rebeką Loos. Jednak ani słynny piłkarz, ani jego małżonka nie przyznali się do tego publicznie.

W rozmowach z dziennikarzami kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii wyśmiewa doniesienia o romansie. Kiedy dodatkowo do intymnych związków z nim przyznała się modelka Sarah Marbeck do akcji wkroczyli prawnicy państwa Beckhamów.

Nie powstrzymało to jednak Rebeki Loos przed pojawieniem się w telewizji i zapewnienia widzów, iż łączyły ją z piłkarzem intymne relacje. W wywiadzie zapewniła, iż dysponuje dowodami na potwierdzenie swojej wersji wydarzeń. Za swoje wyznania otrzymała rzecz jasna czek na okrągłą sumę.

Rzecznik prasowy Davida Beckhama na razie odmawia jakichkolwiek wypowiedzi na temat przyznania się piłkarza do romansu.

Reklama

Brytyjska prasa natomiast nie ustaje w poszukiwaniach innych kobiet, które wylądowały z Davidem w łóżku. Przyznała się już do tego między innymi niejaka Celina Laurie, która powiedziała, iż przespała się z piłkarzem w sierpniu 2002 roku.

Victoria Beckham, wbrew zapewnieniom, że z jej małżeństwem wszystko jest w porządku, podobno rozważa próbną separację. Być może to nie do końca plotka skoro David nie pojawił się na niedawnych urodzinach swojej żony.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje