Reklama

Reklama

Eminem: Nigdy więcej się nie ożenię

Eminem ma za sobą jedno nieudane małżeństwo i zapewnia, że nigdy więcej się już nie ożeni.

Słynny amerykański raper po raz pierwszy opowiedział, jak ciężkim przeżyciem był dla niego rozwód z Kim Scott, która jest matką jego córki Hailie Jade.

Reklama

Eminem i Kim byli ze sobą przez 11 lat. Poznali się w czasach szkolnych, potem pobrali i doczekali się narodzin córki. Później raper osiągnął wielką sławę i między małżonkami układało się coraz gorzej aż w końcu ich związek rozpadł się.

Na początku 2003 roku głośno było o tym, że między Eminemem a Kim znów zaczyna się układać i być może znowu będą razem,. Nic z tego. Raper zapewnia, że jego związek z Kim definitywnie należy do przeszłości.

"Rozwód był dla mnie najcięższym przeżyciem. Znałem tę laskę całe moje życie i była moją pierwszą prawdziwą dziewczyną. Wychowałem się obok niej, a potem musiałem się z nią rozstać".

"Po czymś takim na początku nie wiadomo, co należy ze sobą zrobić. Obwiniasz wszystko i wszystkich dokoła. Ja obwiniałem, siebie, to że postawiłem na karierę. Po jakimś czasie spojrzałem jeszcze raz na to wszystko i zdałem sobie sprawę, że to nie była moja wina, że nic nie mogłem zrobić".

"Teraz jest w porządku. Ja i Kim rozmawiamy ze sobą. Potrafimy się porozumieć i nie mamy do siebie żalu. Po prostu nam się nie udało. Nie zamierzam jednak się ponownie żenić. Nie chciałbym czegoś takiego doświadczyć jeszcze raz" - zapewnia Eminem.

Dowiedz się więcej na temat: raper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje