Reklama

Reklama

Festiwal Piękna 2010

Już pod koniec sierpnia odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Piękna. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz kulturalnych wydarzeń o ogólnopolskim i światowym zasięgu.

W finale Festiwalu Piękna, który odbędzie się w płockim amfiteatrze w dniach 27-29 sierpnia, zaprezentowane zostaną trzy gale najbardziej prestiżowych konkursów piękności: Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz międzynarodowe wybory Miss Supranational.

Najpiękniejsze dziewczyny

Reklama

Miss Polski Nastolatek to konkurs o wieloletniej tradycji, od zawsze promujący wdzięk, naturalność i młodzieńczy sposób bycia. Każdego roku o koronę najpiękniejszej Polskiej Nastolatki ubiegają się setki młodych dziewcząt. Dla każdej z nich konkurs to nie tylko wspaniała przygoda ale i drzwi do wielkiego świata mody. Finał wyborów transmitowany jest przez ogólnopolską stację TV4 (27 sierpnia, godz. 20.00).

Drugiego dnia Festiwalu Piękna podziwiać będziemy egzotyczną urodę 72 reprezentantek z całego świata. Miss Supranational to Międzynarodowy Konkurs Piękności, który po raz kolejny odbywa się w naszym kraju. Pobyt w Polsce to dla uczestniczek konkursu nie tylko czas wyczerpujących treningów, przygotowujących do wielkiej gali, ale również możliwość poznania historii i uroków gościnnego regionu.

Jeszcze przed finałem kandydatki zaprezentuję się podczas prestiżowego pokazu mody w Kopalni Soli Wieliczka oraz w nowo otwartej Galerii Mazovia, mieszczącej się w gościnnym Płocku. Galę konkursu Miss Supranational poprowadzą Izabela Miko oraz Tomasz Kammel a międzynarodowy charakter wieczoru podkreślą gwiazdy takie jak: Katerine, Michael de la Cour i Layori.

Finał wyborów transmitowany jest przez stację TV4 oraz 20 innych stacji z całego świata (28 sierpnia, godz. 20.00).

Miss Polski

Ostatniego dnia Festiwalu Piękna jury wyłoni najpiękniejszą Polkę. Miss Polski to obecnie najważniejszy konkurs piękności w Polsce. Jego zwyciężczyni reprezentuje nasz kraj na światowych wyborach Miss World. W tym roku o koronę najpiękniejszej ubiegać się będą 24 kandydatki w wieku od 18 do 24 lat - w tym maturzystki, studentki oraz te, które już dawno rozpoczęły karierę zawodową. Wdzięk i urok tegorocznych finalistek podziwiać będziemy już wkrótce.

Oprócz nich na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej estrady, m.in. KOMBII, Marcin Mroziński i inni. Gospodarzami wieczoru będą najprzystojniejsi polscy prezenterzy, którzy na pięknie znają się jak mało kto - Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. O relację na żywo zadba stacja POLSAT (29 sierpnia, godz. 20.00).

Wszystkie finalistki konkursów już wkrótce czeka zgrupowanie, podczas którego pod okiem specjalistów przygotowywać się będą do wielkiej gali.

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Ola Chlebicka | festiwal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje