Reklama

Reklama

Horoskop na 5. tydzień roku

BARAN

Reklama

Miłość - będziesz w tych dniach żyć w stałym napięcie. Miotać będą tobą skrajne uczucia. Za wszelką cenę nie zechcesz dopuścić do siebie żadnych połowicznych rozwiązań, nie będziesz w stanie zaakceptować jakichkolwiek przesłanek dotyczących szarości codziennych wydarzeń. Pamiętaj, że miłość i nienawiść często stoją blisko siebie.

Praca i pieniądze - jeśli nie zmienisz podejścia do zasłyszanych krytycznych ocen, praca stanie się dla ciebie teraz źródłem stałej udręki. Powinnaś jeszcze raz ocenić swoje predyspozycje do kontaktów z ludźmi. Ale jeśli pracujesz samodzielnie, to w tych dniach czeka cię ciekawa propozycja, być może z daleka. Nie bój się tego wyzwania.

Zdrowie - pewnością siebie będziesz pokrywać swoje kompleksy dotyczące tuszy. Przemyśl, czy nie zacząć jednak stosować się do diety, która od dawna czeka w szufladzie na "swój czas". To bardziej właściwe, a efekty mogą przejść najśmielsze oczekiwania.

BYK

Miłość - nowo poznana osoba może odebrać twoje zachowanie jako zarozumiałość. Niewiele osób wie, że w ten sposób pokrywasz swoją nieśmiałość i kompleksy. Zamiast wiecznie grać, zdobądź się na szczerość, tym razem to jest właściwy takiego wyznania. Osoby jeszcze samotne nie powinny teraz korzystać z propozycji kobiety z tzw. Przeszłości. Zabrzmi ładnie, ale to zły pomysł.

Praca i pieniądze - jeśli teraz zainwestujesz pieniądze w dziedzinę, która ma poprawić jakoś twojego życia, to efekty tego posunięcia nawet dla samej ciebie, będą zaskakująco korzystne. Nie pożyczaj jednak posiadanych pieniędzy, bo, mimo gwarancji pisemnych, nieprędko je odzyskasz. W pracy możliwy konflikt z przyjazną dotąd osobą.

Zdrowie - konsekwencja - to słowo-klucz na te dni. Przede wszystkim więcej używaj nóg, samochód pozostaw na parkingu. Koniecznie zadbaj o cerę, nie żałuj na wizytę w dobrym gabinecie. Nie lekceważ nawracającego bólu głowy

BLIŹNIĘTA

Miłość - czas wątpliwości i wahań. Zaufaj komuś bliskiemu i jeśli nie potrafisz podjąć decyzji sama, nie bój się zwierzyć przyjacielowi. Pamiętaj, że gniew jest bardzo złym doradcą. Nie słuchaj również rewelacji, które przekaże ci kto "w zaufaniu". Zamiast podejrzliwości - daj szanse na wytłumaczenie bliskiej ci osobie. Uczucia to jednak nieustanny kompromis.

Praca i pieniądze - staniesz się obiektem powszechnego zainteresowania, zwłaszcza wśród najbliższych współpracowników. Uważaj, bo może to negatywnie wpłynąć na twoje stosunki z szefem. W tej kwestii wykorzystaj swoje talenty psychologiczne. Jeśli czasem grywasz w lotto, to teraz jest całkiem możliwa wygrana.

Zdrowie - przede wszystkim odwiedź dentystę. Koniecznie powinnaś przeprowadzić dawno odkładane zabiegi pielęgnacyjne. W tych dniach możesz śmiało poddawać wszystkim zabiegom wymagającym każdej formy znieczulenia, a efekty medyczne będą bardzo zadowalające.

RAK

Miłość - teraz powinnaś być zdobywczynią i przejąć inicjatywę. Jeśli to związek o niedługim stażu, to starannie dobieraj słowa. To ważne, jeśli do tej pory zawsze ukrywałaś swoje uczucia i oczekiwałaś inicjatywy ze strony mężczyzny. Jeśli tego nie zmienisz, znowu będziesz usychała z tęsknoty i nigdy nie dowiesz, się jak mogło być , gdybyś to ty sama pokierowała rozwojem wydarzeń.

Praca i pieniądze - nie możesz stale pędzić naprzód, jeśli nie masz pewności, że to właściwy kierunek. Daj sobie trochę czasu na wyjaśnienie wątpliwości, wszystkie rozmowy starannie planuj. Jeśli dostaniesz propozycję zawodową łączącą się z wyjazdem, to zanim odpowiesz, skonsultuj to z bliską osobą .

Zdrowie - ostatnio nie radzisz sobie w zwyczajnych, codziennych czynnościach. Jeśli dodatkowo nie sypiasz najlepiej, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Na pewno potrzebujesz dodatkowej porcji witamin i wzmacniających preparatów. Pamiętaj o spacerach przed snem.

LEW

Miłość - lekiem na samotność nie może być ufanie przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Nawet, jeśli wygląda jak długo wyczekiwany książę z bajki. W stałych związkach może przydarzyć się sytuacja, która będzie ogromnym sprawdzianem waszych uczuć. Wszystko skończy się dobrze, a to doświadczenie ukaże prawdziwe oblicze waszych niedawnych przyjaciół.

Praca i pieniądze - zastanów się nad planami związanymi z zakupem mieszkania lub nieruchomości. Jeśli nie dasz się ponieść emocjom, masz szansę do korzystny interes. W pracy zmiany na stanowisku szefa. Nie komentuj tego publicznie, mimo, że tworzycie ścisłe grono zaprzyjaźnionych osób.

Zdrowie - jeśli masz kilka dni urlopu to zafunduj sobie dalszy wyjazd. Bardzo wskazane są tzw. ciepłe kraje, szczególnie jeśli od dawna zmagasz się z jakimś przewlekłym schorzeniem. Unikaj jednak kąpieli w tzw. otwartych akwenach, nawet, jeśli temperatura wody wyda ci się przyjazna.

PANNA

Miłość - zostaw za sobą to, co od dawna sprawia ci ból. Zaskoczy cię fakt, jak bardzo odetchniesz, jak ciekawym wyda ci się otaczający cię świat. Jeśli poznałaś kogoś niedawno i zdarzyło się to w okolicznościach związanych z czyjąś chorobą, to masz przed sobą swoją przysłowiową drugą połowę. Już dziś możesz planować waszą wspólną przyszłość.

Praca i pieniądze -znakomity czas na założenie rodzinnego interesu lub na rozpoczęcie pracy na własny rachunek. Zwłaszcza, jeśli zamierzasz zarabiać na życie poprzez wykorzystanie jakiejś manualnej umiejętności. W taki biznes możesz spokojnie zainwestować nawet pożyczone pieniądze.

Zdrowie - sprawdź datę ostatnich badań podstawowych, szczególnie ważne jest wykonanie badań płuc i oskrzeli. Nie stosuj przypadkowych leków, jeśli dokuczają ci bóle stawów. Zmiany są możliwe w każdym wieku, im wcześniej poddasz się fachowej kuracji, tym szybciej wyzdrowiejesz.

WAGA

Miłość - nie będziesz się nudzić, jeśli wybierasz się w piątek do kogoś niedawno spotkanego po latach, to nie tylko będziesz tam duszą towarzystwa, ale i zwrócisz na siebie uwagę kogoś bardzo interesującego. Jeśli będzie zodiakalnym Koziorożcem, to wasz związek już wkrótce będzie przedmiotem zazdrości otoczenia.

Praca i pieniądze - nie możesz się zdecydować, czy powiedzieć szefowi o czymś, co w znaczący sposób może wpłynąć na wyjaśnienie historii pewnej pomyłki telefonicznej. Poczekaj jeszcze kilka dni, sprawa wyjaśni się sama a ty nie nadużyjesz niczyjego zaufania. I pilnuj teraz swojego portfela.

Zdrowie - zwalcz swoją główną wadę, czyli nadmierną nerwowość. Wyhamuj, zmień stosunek do życia. Od razu poczujesz, że lepiej śpisz, że na wszystko masz czas. Nie lekceważ natomiast okresowych bólów głowy i koniecznie kontroluj ciśnienie krwi.

SKORPION

Miłość - łatwo teraz pod nastrojem chwili zrobisz coś, na co kiedy indziej nie pozwoliłabyś sobie. Pamiętaj, że kroczysz po kruchym lodzie, że jeśli rozsądek obudzisz za późno, twoje życie może ulec ogromniej metamorfozie i już nic nie będzie takie jak kiedyś. Pomyśl, czy właśnie tego chcesz.

Praca i pieniądze - nawet jeśli uznasz, że szef cię niemal prześladuje swoją drobiazgowością, to możesz liczyć na grono kolegów z pracy. Co nie zmienia faktu, że dyscypliny musisz przestrzegać, jak każdy. Uważaj na portfel w miejscach publicznych, szczególnie jeśli będziesz kupować coś dla podniesienia standardu twojego domu.

Zdrowie - przypomnij sobie kiedy tak naprawdę pospałaś tak długo, jak pragnęłaś. Zrób sobie w sobotę poranek leniucha, to poprawi twój wygląd, nawet, jeśli ze strony bliskich będziesz wysłuchiwać uszczypliwych uwag. Poczujesz się dobrze, kiedy zaakceptujesz swoje mankamenty.

STRZELEC

Miłość - jeśli tylko nie będziesz powracać w rozmowach do wydarzeń z przeszłości, to czeka cię czas romantycznych wieczorów i radosnych poranków. Dla samotnych mam radę, którą znamy wszyscy ,ale o niej nie pamiętamy. Śpiesz się powoli! Korzystaj z wszystkich okazji towarzyskich, ale przez te kilka dni nie umawiaj się z nowo poznanymi osobami.

Praca i pieniądze - jeśli pracujesz dla siebie to spojrzysz świeżym okiem na propozycję, którą niedawno zamierzałaś odrzucić. To pomoże dokonać niezbędnych zmian. Zaczniesz po prostu bardzo dobrze zarabiać. Nie żyruj pożyczki komuś, kto właśnie wrócił z dalekiej podróży. To nieuczciwa osoba.

Zdrowie - koniecznie zbadaj poziom cukru, nie wszystko daje się wytłumaczyć zimową depresją. Przebadaj również wzrok, nawet jeśli niedawno zmieniałaś okulary. I zdecyduj się w końcu na spotkania treningowe w pobliskim klubie fitnes. Nie stosuj proszę, bezkrytycznie wszystkich preparatów przyśpieszających przemianę materii.

KOZIOROŻEC

Miłość - miłość nie poddaje się racjonalizmowi, nie próbuj więc zrozumieć, dlaczego nagle stale myślisz o kimś, kogo do wczoraj nie zauważałaś. Najważniejsze, że jesteś kochana, pozwól sobie na luz. Samotne osoby mogą teraz liczyć na powrót kogoś, kto zniknął z waszego życia podczas nocy sylwestrowej. Przemyśl, czy umiesz i chcesz wybaczyć,.

Praca i pieniądze - nie mów zbyt dużo, nawet, jeśli jesteś pytana. W pracy możesz wszystko wygrać lub przegrać, a zależy to od twojej dyskrecji i powściągliwości. Dotyczy to zwłaszcza osób pracujących w dużym zespole. Jeśli czasami grasz, to obstaw swoje liczby we środę.

Zdrowie - pamiętaj, że słabą stroną jest u ciebie układ kostny, ostrożnie poruszaj się na wysokościach. Bardzo możliwe są teraz urazy ortopedyczne. Masz rozregulowany system nerwowy, stosuj często kąpiele z użyciem olejków aromatycznych.

WODNIK

Miłość - twój partner będzie spragniony opieki, ciepła, czułości, a ty potrzebujesz teraz realnego wsparcia. To może zrodzić konflikt, dlatego niektóre związki mogą nie wytrzymać takiej próby. Chyba przyciągasz ostatnio mężczyzn, którzy myślą wyłącznie o sobie. A może spojrzysz w lustro i odpowiesz sobie na od dawna dręczące cię pytanie?

Praca i pieniądze - czas sprzyja wszelkim negocjacjom i podpisywaniu umów. To da dobry klimat na rozmowy o podwyżce, sprzyjający czas na decyzje o zmianie pracy. Może usłyszeć propozycję, która wyda się nieatrakcyjna finansowo, przemyśl, bo to bardzo rozwojowa posada.

Zdrowie - być może zdecydujesz się teraz na odkładany zabieg operacyjny. To dobry termin, pamiętaj tylko, aby szczerze opowiedzieć o wszystkich, stosowanych przez ciebie preparatach medycznych. Koniecznie kup sobie silny preparat wielowitaminowy. Pora roku tego wymaga.

RYBY

Miłość - teraz będzie ci o wiele łatwiej dawać niż brać. A to dlatego, że w zasadzie przyciągasz mężczyzn, którzy myślą wyłącznie o sobie. A w weekend bądź niezwykle czujna, bo możesz spotkać piękny okaz kolejnego typowego męskiego egoisty, kogoś ma taki urok, że potrafi błyskawicznie zawrócić w głowie.

Praca i pieniądze - opanowanie nowych metod nie przekroczy twoich możliwości, więc nie musisz niczego się obawiać. Możesz nawet liczyć na nowe warunki finansowe. Natomiast uważaj, aby koledzy nie nadużywali twojej uczynności i uprzejmości. I nie daj się naciągać na pożyczki.

Zdrowie - przydałoby się kilka dni wolnego, szczególnie, jeśli jednocześnie pracujesz i uczysz się. Ogranicz zdecydowanie używki, to wyciszy kłopoty z przewodem pokarmowym. Pamiętaj również, że picie mleka przez osoby dorosłe nie każdemu.

Dowiedz się więcej na temat: Przemyśl | napięcie | Milan Baranyk | uczucia | zdrowie | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje