Reklama

Reklama

Kidman nauczycielką w Wietnamie?

Nicole Kidman (36 l.) zapowiedziała, że za pięć lat skończy z aktorstwem. To może jeszcze nie jest zaskakujące, ale z pewnością do tej kategorii można zaliczyć to, co gwiazda kina planuje robić po zakończeniu kariery... rozważa zostanie nauczycielką w Wietnamie.

Nicole jest w tej chwili u szczytu popularności i z pewnością zobaczymy ją jeszcze w wielu znakomitych filmach. Jednak jak mówi sama gwiazda, jest prawdziwym powołaniem jest pomoc innym.

- Daję sobie jeszcze pięć lat. Przemysł filmowy nie jest najlepszy na zestarzenie się. Wolałabym pracować jako nauczycielka w Wietnamie. Chcę dać część siebie innym. I mówię to zupełnie poważnie - zapewnia Nicole Kidman.

Czy Nicole wybierze się do Wietnamu sama, czy z mężczyzną u boku? Teraz nie sposób na to odpowiedzieć, ale aktorce marzy się znalezienie dla siebie odpowiedniego mężczyzny.

Reklama

Jej partner musi mieć ponad 45 lat i nie być sławny. Kidman ma bowiem dość hollywoodzkiego stylu życia i woli ułożyć sobie życie u boku statecznego dżentelmena.

- Nigdy więcej hollywoodzkich lalusiów albo złych chłopców. Chcę dojrzałego mężczyzny. Wolę mieć spokojnego towarzysza i odpowiedniego ojca dla moich dzieci niż kogoś, kto prowadzi rockandrollowy styl życia - mówi aktorka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nauczyciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje