Reklama

Reklama

"Kryminalni": Romans na planie?

Warszawa huczy od plotek na temat rozstania Macieja Zakościelnego (26 l., "Kryminalni") ze swoją narzeczoną, modelką Katarzyną Grabowską (24 l.).

Jednak wielbicielki talentu i urody młodego gwiazdora nie mogą się cieszyć bowiem kolejna z plotek donosi, iż Zakościelny ma już następczynię pięknej Kasi.

Plotki o rozstaniu Macieja i Katarzyny pojawiły się na początku lipca. Zakościelny brał udział w zdjęciach do kolejnych odcinków serialu (zobaczymy je na jesieni) nad morzem. Podczas kilkunastu dni nad Bałtykiem aktora ani razu nie odwiedziła dziewczyna. Pytania dziennikarzy Maciej zbywał jednym zdaniem: "Nie rozmawiam o życiu prywatnym".

Reklama

Kasia i Maciek byli parą od pół roku, a media już donosiły o zaręczynowym pierścionku i planowanym na jesieni ślubie. Podobno jednak modelka zdecydowała się odejść od aktora, który nie miał nigdy dla niej czasu.

Jednak Zakościelny nie czekał długo i znalazł pocieszenie w osobie serialowej koleżanki - Magdaleny Schejbal (26 l., "Kryminalni"). Para widywana była ostatnio podczas spacerów na morzem w Sopocie. Nie był to zwyczajny spacer znajomych z planu filmowego, bowiem Schejbal i Zakościelny trzymali się za ręce.

Aktorzy zaprzeczają jednak, że coś ich łączy i twierdzą, że ich zachowanie związane jest z promocją serialu. Czy jednak na pewno?

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: romanse | rozstania | romans | Kryminalni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje