Reklama

Reklama

Najseksowniejsza 42-latka radzi

Halle Berry o "wielkim O" i o tym, co jej zdaniem sprawia, że jesteśmy sexy. I jeszcze kilka rad dla pań i panów wszystkich ras.

Halle Berry jest najseksowniejszą kobietą świata zdaniem magazynu "Esquire". Przyznanie tego tytułu przez redaktorów pisma jest ukoronowaniem obchodów jego 75-lecia. Z tej okazji Halle Berry wzięła też udział w sesji zdjęciowej, ubrana w czarną, zmysłową bieliznę i koszulki z historycznymi okładkami "Esquire". Ufff, jest na co popatrzeć!

Bycie sexy to stan umysłu

I przeczytać. W liście do magazynu "Esquire" Halle Berry dziękuję za tytuł i zastanawia się nad tym, co sprawia, że jest się sexy. - "Nauczyłam się , że bycie sexy nie polega na noszeniu sexy ciuchów czy potrząsanie pupą tak, że w końcu się człowiek nabawi cholernej dysplazji. To stan umysłu - poczucie komfortu z tego, jakim się jest. Polega to na kochaniu siebie nawet w chwilach, gdy jest to bardzo trudne" - pisze Halle Berry dla "Esquire".

- "Trzeba też wiedzieć, co dla ciebie jest sexy. Dla mnie sexy jest spaghetti, gdy jem je z palców mojego mężczyzny. I wino, tuż przed seksem. Ale gdy naprawdę chcę zaszaleć, to preferuję śliwowicę" - stwierdza. A my dziękujemy za polski akcent.

Reklama

To kobieta odpowiada za swój orgazm

Najbardziej seksowną częścią garderoby są dla niej... czółenka i obcisłe koszulki bez ramiączek. Najbardziej sexy męską częścią ciała jest... przedramię. Zwraca na nie uwagę - nie lubi drobnych, tylko silne. Najbardziej seksownym samochodem jest samochód jej mężczyzny. Bo pachnie nim.

I co jeszcze? "Wielkie O". Drogie panie, to Halle Berry radzi, że kobieta jest odpowiedzialna za swój orgazm. - Nie zdawałabym się w tej kwestii tylko na mężczyznę. Nigdy więcej! Dzisiaj mam zdecydowanie lepsze orgazmy niż 20 lat temu i to dlatego, że zapraszam mojego mężczyznę, do tego, żeby w tym uczestniczył. Wiem, co lubię i ja to inicjuję, a nie czekam, jak się domyśli - pisze.

Halle Berry nie ma wątpliwości - najseksowniejsza jest jakaś kelnerka z Abilene w Teksasie. A na drugim miejscu - dziewczyna z vanatouańskiego buszu. A bycie sexy? Jest kwestią chwili i tego, co w danym momencie wiesz i co oferujesz.

na podstawie tekstu Halle Berry "Wow. Sexiest woman alive, huh?" ze strony esquire.com opr. ML

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje