Reklama

Reklama

Nowa miłość Olafa Lubaszenko

Jak doniósł magazyn "Na Żywo", słynny polski aktor i reżyser Olaf Lubaszenko ma nową sympatię. Ostatnio najczęściej pokazuje się w towarzystwie Karoliny Muszalak, swej koleżanki po fachu, która telewidzom znana jest z serialu "Plebania".

Karolina pojawiła się na niedawnej premierze filmu "E=mc2", reżyserowanego przez 34-letniego Olafa. Nie opuściła również bankietu po projekcji, na którym niemal cały czas przebywała tuż obok aktora. Gdy przyjęcie zakończyło się Olaf i Karolina wyszli razem. Przyjaciele aktora, który ma za sobą nieudane małżeństwo z Katarzyną Groniec, prorokują, że romans ten może przerodzić się w coś poważnego.

Reklama

Karolina Muszalak ma 27 lat i jest absolwentką PWST we Wrocławiu. Poza rolą Angeliki Tracz w "Plebanii" można było ją oglądać w filmach "Życie jak poker" i "Przeprowadzki".

Natomiast w wywiadzie, który opublikowano w najnowszym numerze miesięcznika "Elle", pytany, czy znalazł już odpowiednią dla siebie partnerkę, Olaf Lubaszenko odpowiedział: "Coś się w moim życiu zmienia. Ale jestem tak potwornie zabobonny, że nie powiem, co i z kim. Jak się już zmieni na dobre, nie będę tego ukrywał. [...] Myślę, że tak naprawdę jesteśmy po to, by mieć rodzinę, dom. Jakąś stabilizację. Kiedy to osiągamy zaczynamy tęsknić za... samotnością. I tak ta dwoistość towarzyszy nam przez całe życie jak grzech pierworodny".

Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje