Reklama

Reklama

Rozwód w blasku fleszy

Awantura o Basię

Reklama

Rozwód to doskonała okazja, aby odegrać się na partnerze. Za co? Za upokorzenie, za daremne poświęcenie, za życie w kłamstwie. Szkoda tylko, że tak często kartą przetargową jest w takiej sytuacji dziecko.

O tym, jak daleko mogą posunąć się dawni małżonkowie najlepiej świadczy rozwód Anny Samusionek z Krzysztofem Zuberem. Jedyne dziecko pary, przelatywało z rak do rąk. Dziewczynka została nawet uprowadzona przez swojego ojca, a Samusionek prosiła media i instytucje o pomoc w odzyskaniu pociechy opowiadając o mężu: "W domu często nie przebierał w słowach. Awantury były na porządku dziennym. To człowiek - dynamit, który "odpala" przy byle okazji". Cała Polska przyglądała się awanturze, gdyż media chętnie donosiły o kolejnym uprowadzeniu dziewczynki. Dziś doszło już do ugody pomiędzy kłótliwymi rodzicami. Pozostaje tylko pytanie: jak duży wpływ na psychikę dziecka miała cała afera...

Awantura o kasę

Dlaczego rozwody gwiazd tak bardzo interesują zwykłych ludzi? Chodzi o pikantne zdrady? O szarpaninę o dzieci? A może o... kasę? Ogromne majątki były powodem niejednej rozwodowej afery, którą żyły masy. Przykład? Madonna i Guy Ritchie. A na polskim podwórku? Oczywiście gwiazda muzyki pop, której blask już dawno przygasł, Michał Wiśniewski i Mandaryna.

Można i tak!

Ale rozwód to nie zawsze kłótnie. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, są pary, które potrafią się dogadać i rozstać bez upokarzających scen. Do takich odpowiedzialnych partnerów należeli Bruce Willis i Demi Moore. Rozeszli się w 1998 roku, po 11 latach małżeństwa. Trzema córkami, owocami tego związku opiekuje się Demi wraz ze swoim młodszym o kilkanaście lat mężem Ashtonem Kutcherem. Cała rodzinka widywana jest na galach i przyjęciach, gdzie bez udawanej zgody pozują do zdjęć.

Nie każda miłość jest tą, która trwa całe życie. Nie każde małżeństwo ma szansę przetrwać kryzys. Zdrady, kłótnie i urażone ambicje były, są i będą przyczyną rozwodów w środowisku gwiazd.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że artyści wezmą przykład z tych, którzy potrafią rozstać się w spokojny, kulturalny sposób. Tylko z czego będą wtedy żyć łowcy sensacji?

Joanna Bielas

Dowiedz się więcej na temat: rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje