Reklama

Reklama

SKORPIONY - ŁABĘDŹ

Pojawienie się tego symbolu w horoskopie Skorpionów wspaniale odzwierciedla ich naturę. Łabędź to symbol wierności, symbolizuje również miłość, delikatność i piękno. Ale jest i druga strona jego symboliki...

Któż nie zna historii Ledy i zakochanego, a raczej pożądającego jej wdzięków Zeusa. Piękna królowa Sparty została po prostu zgwałcona przez... łabędzia, bo taką postać przybrał Zeus. W wyniku ich zbliżenia urodziła się między innymi piękna Helena Trojańska. Za jej sprawą wybuchła najdłuższa i najkrwawsza wojna o Troję. Dlatego druga strona symboliki łabędzia, to seksualność, miłość nie platoniczna, ale ta najbardziej zmysłowa i dająca ogromną satysfakcję seksualną.

Reklama

Jaki będzie dla Ciebie w miłości ten rok?
Wyślij SMS o treści ROK.(wpisz swój znak zodiaku)na 72020 np. ROK.BYK
koszt wysłania SMS-a 2 zł; 2,44 zł z VAT
• Z telefonów stacjonarnych 0 700 68 20 22
koszt połączenia 4zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
• Z telefonów komórkowych *740 83 01
koszt połączenia 4 zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
Tarot Serca

Wyślij SMS-a o treści TS.(wpisz liczbę od 1 do 22) na 72020
koszt netto 2 zł/SMS; 2,44 zł/SMS z VAT

Cóż zatem z miłością u zodiakalnych Skorpionów? Powiedziałabym, że jak najlepiej. Doświadczycie wspaniałej, bardzo energetycznej miłości. Seksualne energie, które spowodują Waszą namiętność nie wygasną i prawdopodobnie wejdziecie w dozgonne, długotrwałe związki partnerskie i miłosne.

Wasza początkowo zwykła fascynacja seksualna przerodzi się w coś głębszego, poczujecie, że znaleźliście swoją druga połówkę i niechaj tak się stanie.

Wróżka Ella Selena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje