Reklama

Reklama

Wesele w żałobie

Najbliższa sobota miała być najważniejszym dniem w moim życiu. Od roku mam na ten dzień zaplanowany ślub. Miało być tak pięknie, jak w bajce.

Ten dzień miałam zaplanowany szczegółowo od dawna, bałam się jedynie o to, czy dopisze pogoda. Teraz mam zupełnie inne zmartwienie. Jak będzie wyglądało moje wesele, sam ślub, podczas żałoby narodowej?

Bardzo przeżyłam to, co się wydarzyło, nie jestem bez serca, ale nie mogę odwołać ślubu i wesela. Wszystko jest już gotowe, czekaliśmy na ten dzień rok, dopinając wszystkie szczegóły na ostatni guzik.

Zaplanowane, zapłacone, gotowe. Tylko jak ma wyglądać moja uroczystość?

Rozmawiałam z narzeczonym i z naszymi rodzicami i nie bardzo wiemy wszyscy, jak sobie poradzić z tą sytuacją. Boimy się, że część zaproszonych gości nie pojawi się na naszej uroczystości, zwłaszcza, że następnego dnia odbędzie się pogrzeb Pary Prezydenckiej, na który z pewnością wielu moich weselnych gości chciałoby pójść.

Reklama

Nie wiem także, jak się zachować na samym weselu. Pewnie siłą rzeczy będzie ono mniej huczne, niż w normalnych warunkach. Boję się, że ten dzień, na który tak długo czekam, zapamiętam wcale nie dlatego, że był najpiękniejszym w moim życiu... Boję się, że planowany ślub i wesele okażą się jedną wielką katastrofą...

Poradźcie, co robić. Co wy zrobilibyście na moim miejscu? Jak mam się cieszyć własnym szczęściem w obliczu tak tragicznych wydarzeń?

Zrozpaczona Panna Młoda

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy