Reklama

Reklama

Wykorzystana Aimee Osbourne

Aimee Osbourne, 21-letnia córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, poczuła się wykorzystana przez brytyjskiego komika Davida Walliamsa (33 l.).

Po jednej z imprez plotkarskie media doniosły o romansie aktora i Aimee. Podobnie myślała także sama Aimee, jednak okazało się, że Walliams nawet do niej nie zadzwonił.

Aimee, jako jedyna z familii Osbourne'ów, nie występowała w słynnym reality-show "Rodzina Osbourne'ów". Starała się także trzymać z daleka od kolumn plotkarskich magazynów.

Jednak w ostatnim czasie zaczęła tam trafiać coraz częściej.

Jeszcze nie tak dawno pisało się o jej romansach z Taylorem Hansonem z grupy Hanson, a także z Robinem Williamsem. Po uroczystości rozdania nagród "British Comedy Awards" w grudniu 2004 roku wszystko wskazywało na to, że wkrótce usłyszymy o związku Aimee z Davidem Walliamsem.

Reklama

Tymczasem ten chyba postanowił sobie zakpić z uczuć panny Osbourne. Po imprezie w Londynie nie znalazł czasu, by się skontaktować z Aimee.

Za to często można go było zobaczyć na różnego rodzaju publicznych imprezach, gdzie u jego boku co chwila pojawiały się inne kobiety.

Aimee widocznie nie spodobało się poczucie humoru komika. Brytyjski magazyn "New!" cytuje znajomą Aimee, która miała powiedzieć: "Nigdy nie zadzwonił po tamtym wieczorze. Myślę, że po prostu mnie wykorzystał. Powiedzmy, że moja mama nie jest zbyt zachwycona jego zachowaniem".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje