Wykorzystana Aimee Osbourne

Aimee Osbourne, 21-letnia córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, poczuła się wykorzystana przez brytyjskiego komika Davida Walliamsa (33 l.).

Po jednej z imprez plotkarskie media doniosły o romansie aktora i Aimee. Podobnie myślała także sama Aimee, jednak okazało się, że Walliams nawet do niej nie zadzwonił.

Reklama

Aimee, jako jedyna z familii Osbourne'ów, nie występowała w słynnym reality-show "Rodzina Osbourne'ów". Starała się także trzymać z daleka od kolumn plotkarskich magazynów.

Jednak w ostatnim czasie zaczęła tam trafiać coraz częściej.

Jeszcze nie tak dawno pisało się o jej romansach z Taylorem Hansonem z grupy Hanson, a także z Robinem Williamsem. Po uroczystości rozdania nagród "British Comedy Awards" w grudniu 2004 roku wszystko wskazywało na to, że wkrótce usłyszymy o związku Aimee z Davidem Walliamsem.

Tymczasem ten chyba postanowił sobie zakpić z uczuć panny Osbourne. Po imprezie w Londynie nie znalazł czasu, by się skontaktować z Aimee.

Za to często można go było zobaczyć na różnego rodzaju publicznych imprezach, gdzie u jego boku co chwila pojawiały się inne kobiety.

Aimee widocznie nie spodobało się poczucie humoru komika. Brytyjski magazyn "New!" cytuje znajomą Aimee, która miała powiedzieć: "Nigdy nie zadzwonił po tamtym wieczorze. Myślę, że po prostu mnie wykorzystał. Powiedzmy, że moja mama nie jest zbyt zachwycona jego zachowaniem".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje