Reklama

Reklama

Modne wesele w stylu boho – jak wybrać klimatyczną salę weselną?

Z roku na rok coraz więcej młodych par decyduje się na wybór określonego motywu przewodniego lub ustalenie konkretnego stylu zabawy weselnej. Jednym z najczęstszych wyborów jest boho – styl wprost stworzony dla miłośników natury, dobrej zabawy, lekkości i romantycznych klimatów. Rosnące zainteresowanie taką stylistyką sprawiło, że sale weselne utrzymane w klimatach boho są dostępne coraz powszechniej. Po czym możemy je rozpoznać już na pierwszy rzut oka?

Styl boho na weselu - czym się charakteryzuje?

Styl boho wywodzi się wprost ze środowiska artystycznej bohemy. Łączy w sobie motywy hippisowskie, cygańskie oraz etniczne, które sprawiają, że jest to jeden z najbarwniejszych i najszybciej rozpoznawalnych styli. Charakterystyczną cechą stylu boho jest jego zamiłowanie do natury oraz stawianie na lekkość i nieco nonszalanckie podejście do dekoracji - ozdoby w stylu boho wyglądają na wykonane z pewną niedbałością, zwłaszcza porównując je do dekoracji w stylu glamour czy klasycznej elegancji. Styl boho jest idealnym wyborem dla par młodych, które kochają swoją indywidualność oraz pragną zorganizować zabawę weselną bez sztywnych reguł i nakazów.

Reklama

Sale weselne w stylu boho poznamy po ich wystroju. Są to najczęściej lokale, w których dominują swobodne, naturalne klimaty oraz nawiązujące do takiej stylistyki dodatki - serwety, koronki, frędzle, pióra, żywe lub suszone polne kwiaty, łapacze snów, lampiony oraz florystyczne i naturalne printy. Popularne są także etniczne dodatki oraz raczej stonowana, naturalna kolorystyka nawiązująca wprost do piękna natury i jej barw. Sale weselne utrzymane w takich klimatach są najczęściej zlokalizowane poza miastem, posiadają ogród lub tarasy, z których mogą korzystać goście w trakcie zabawy. Weselny styl boho możemy podsumować w prosty sposób jako piękno tkwiące w prostocie.

Sale weselne w stylu boho - gdzie ich szukać?

Ogromna popularność klimatów boho w ostatnich latach sprawiła, że z roku na rok rośnie liczba lokali reprezentujących ten modny styl. Zdecydowanie największy ich wybór znaleźć można oczywiście w internecie. Nie mówimy tu jednak o korzystaniu z wyszukiwarki czy przeglądaniu portali z ogłoszeniami, lecz o szczególnie popularnych wśród młodych par portalach ślubnych. Serwisy takie jak Weselezklasa.pl powstały specjalnie z myślą o parach planujących swój ślub i wesele. Mają na celu ułatwienie oraz przyspieszenie ślubnych przygotowań poprzez zebranie większości usług ślubno-weselnych w jednym miejscu.

Oferta portali weselnych jest bardzo rozbudowana i zróżnicowana. Oprócz szerokiego wyboru lokali weselnych, serwis Weselezklasa.pl oferuje dostęp do wielu innych popularnych usług takich, jak m. in. fotografia ślubna, zespoły weselne, salony sukien ślubnych, auta na ślub, atrakcje weselne i wiele innych. Poszczególne usługi można filtrować według własnych preferencji - np. poszukując sal weselnych w stylu boho wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w kryteriach wyszukiwania, aby już po chwili otrzymać dostęp do wszystkich lokali z najbliższej okolicy, których wystrój i oferta hołdują tym modnym klimatom.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje