Rewolucja w prasowaniu! Uwolnij się od regulacji temperatury!

PerfectCare to żelazka najwyższej jakości, co potwierdziły testy  przeprowadzone przez niezależnych ekspertów z dziedziny materiałów i tekstyliów:

Reklama

"PerfectCare to pierwsze żelazko na świecie, które spełnia wymagania techniczne certyfikatu Woolmark Apparel Care - Gold, przyznawanego urządzeniom odpowiednim do prasowania wyrobów z czystej, żywej wełny" 

PerfectCare - najszybszy i najbezpieczniejszy sposób prasowania wszystkich tkanin!

100% łatwości użytkowania, bez konieczności regulacji

PerfectCare to pierwsze żelazko z generatorem pary bez konieczności regulacji temperatury. Od dziś nie trzeba się zastanawiać jak powinna być ustawiona temperatura dla poszczególnych tkanin. Oznacza to, że zaledwie po 2 min, żelazko jest gotowe do prasowania każdej tkaniny!

100% efektywności, nawet przy trudnych tkaninach i 2 razy szybsze prasowanie       

Wystarczy jedno pociągnięcie, aby idealne połączenie temperatury i pary usunęło uciążliwe zagniecenia, a prasowanie trwało o połowę krócej! Ale nie tylko prasowanie jest szybsze z PerfectCare. Teraz szybko i bez namysłu można prasować każdą rzecz po kolei - nie ma potrzeby sortowania ubrań przed prasowaniem na te delikatniejsze i te wymagające wyższej temperatury - a to oszczędza czas. Teraz można gładko przejść z lnu do jedwabiu, a następnie do bawełny i kaszmiru, bez zbędnego czekania aż żelazko ostygnie czy podwyższy swoją temperaturę!

100% bezpieczeństwa dla wszystkich delikatnych tkanin

PerfectCare jest w 100% bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych! Nie ma możliwości przypalenia, ani wyświecenia! Nawet jeśli zostawisz żelazko na delikatnej tkaninie tj. kaszmir, jedwab czy poliester na 5 minut, nie będzie nawet śladu przypalenia!Promocja - Para, która mi prasuje! 

Chcesz otrzymać filtr IronCare do żelazek?

1. Kup żelazko z generatorem pary marki Philips objęte promocją.
2. Wypełnij i wyślij kupon promocyjny, dołącz kopię dowodu zakupu i kod kreskowy wycięty z opakowania produktu.
3. Otrzymasz w prezencie filtr IronCare do żelazek.

Promocja trwa od 15 września do 15 listopada 2013r

Szczegóły na www.philips.pl/promocjazelazka

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: philips | labels | Philips Żelazka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje