Reklama

Reklama

Konkurs mikołajkowy!

Wygraj rowerek biegowy First BIKE! Jedyny, na którym można jeździć też zimą!

Wszyscy kiedyś uczyliśmy się jeździć na rowerze, ale jeszcze nigdy nie było to tak proste! Zapomnijcie o bocznych kółkach! Poznajcie First BIKE - rowerek biegowy, na którym już dwuletnie dzieci same nauczą się trzymać równowagę i hamować hamulcem ręcznym. Ten rower bez pedałów jest aż trzykrotnie lżejszy od zwykłego roweru, co jest równie ważne dla przedszkolaków, jak i dla ich rodziców. Dzieci uwielbiają First BIKE za prędkość i zabawne akcesoria, rodzice - w tym gwiazda światowego kina Cate Blanchett lub duńska księżniczka Mary - doceniają bezpieczeństwo jazdy. Z nartą, zamontowaną zamiast przedniego koła rowerek zamienia się w śnieżny skibob i wtedy zabawa jest możliwa nawet zimą!

Reklama

Portal INTERIA.PL rekomenduje First BIKE! To jedyny rowerek biegowy dla dwulatków z certyfikatem bezpieczeństwa Safe Toys przyznanym przez niezależny Instytut ds. Testów i Certyfikacji w Zlíně, który potwierdza, że First BIKE jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, spełnia najwyższe wymagania jakościowe pod względem wykorzystanych materiałów oraz jest bezpieczny dla dziecka.

Weź udział w konkursie i zrób niespodziankę swojemu maluchowi!Aby wygrać jeden z 3 rowerków First BIKE odpowiedz na pytanie:
Jaki prezent w dzieciństwie sprawił ci największą przyjemność?
Odpowiedź prześlij na adres: mikolajki@firma.interia.pl

Na odpowiedzi czekamy do 3 grudnia 2010 r.
Regulamin konkursu!

Dowiedz się więcej na temat rowerka First BIKE!

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy