Konkurs mikołajkowy!

Wygraj rowerek biegowy First BIKE! Jedyny, na którym można jeździć też zimą!

Wszyscy kiedyś uczyliśmy się jeździć na rowerze, ale jeszcze nigdy nie było to tak proste! Zapomnijcie o bocznych kółkach! Poznajcie First BIKE - rowerek biegowy, na którym już dwuletnie dzieci same nauczą się trzymać równowagę i hamować hamulcem ręcznym. Ten rower bez pedałów jest aż trzykrotnie lżejszy od zwykłego roweru, co jest równie ważne dla przedszkolaków, jak i dla ich rodziców. Dzieci uwielbiają First BIKE za prędkość i zabawne akcesoria, rodzice - w tym gwiazda światowego kina Cate Blanchett lub duńska księżniczka Mary - doceniają bezpieczeństwo jazdy. Z nartą, zamontowaną zamiast przedniego koła rowerek zamienia się w śnieżny skibob i wtedy zabawa jest możliwa nawet zimą!

Reklama

Portal INTERIA.PL rekomenduje First BIKE! To jedyny rowerek biegowy dla dwulatków z certyfikatem bezpieczeństwa Safe Toys przyznanym przez niezależny Instytut ds. Testów i Certyfikacji w Zlíně, który potwierdza, że First BIKE jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, spełnia najwyższe wymagania jakościowe pod względem wykorzystanych materiałów oraz jest bezpieczny dla dziecka.

Weź udział w konkursie i zrób niespodziankę swojemu maluchowi!Aby wygrać jeden z 3 rowerków First BIKE odpowiedz na pytanie:
Jaki prezent w dzieciństwie sprawił ci największą przyjemność?
Odpowiedź prześlij na adres: mikolajki@firma.interia.pl

Na odpowiedzi czekamy do 3 grudnia 2010 r.
Regulamin konkursu!

Dowiedz się więcej na temat rowerka First BIKE!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje