Reklama

Reklama

One pobudzają twoją fantazję!

Targi Zabawek i Gier w Hongkongu to istny raj dla dzieci, również dla tych, które już dawno pożegnały się z przedszkolem.

Targi Zabawek i Gier oferują gadżety trafiające w gust dzieci od zera do dziewięćdziesięciu lat - czy to fanów prędkości, czy początkujących naukowców. Swoje najnowsze cacko zaprezentowała między innymi lokalna marka Eastcolight, producent zabawek edukacyjnych.

Jak twierdzi Christopher Byrne, reprezentujący firmę Toy Guy: "To był dobry rok dla gier planszowych, dlatego w tym roku spodziewajcie się nowych propozycji na tym rynku. Był to również najlepszy rok w historii marek Lego i Crayola, które prawdopodobnie będą kontynuowały dobrą passę.

Reklama

- Moim zdaniem klienci przywiązują obecnie największą wagę do wartości, rozumianej nie jako suma, jaką wydaję na zabawkę, ale jako wartość w postaci zabawy, jaką ten produkt może mi zaoferować.

Jeśli rodzice są przekonani co do wartości danej zabawki, nie żałują na nią pieniędzy...

Według reporterki Reginy de Luna - Powrót do korzeni nie oznacza jednak, że tradycyjne zabawki nie nadążają za duchem czasu.

Na przykład ten bambusowy domek dla lalek został wyposażony w funkcje przyjazne środowisku, jak panel słoneczny i diodę elektroluminescencyjną.

Jedna z najpopularniejszych zabawek wszech czasów doczekała się nowej wersji.

Reklamowana jako pierwsza jadalna... plastelina, Yummy Dough istotnie nadaje się do jedzenia. Niezwykły pomysł narodził się w głowach dwóch niemieckich dziewczynek.

Na tegorocznych targach zadebiutowała nowa przestrzeń wystawowa pod hasłem Brand Name Gallery, w której prezentowano zabawki czołowych producentów. Specjalny sektor wydzielono również dla gier wideo, których rynek rozwija się coraz szybciej.

Z kolei w strefie Testing and Certification Services Zone prezentowano rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa zabawek, które zajmowało dość wysoką pozycję na tegorocznej agendzie.

Ustawodawcy i producenci uczestniczyli również w dwóch panelach dyskusyjnych dotyczących nowych regulacji wprowadzonych przez kraje będące największymi importerami zabawek.

Zaostrzone standardy przyczyniły się do spadku liczby odwołanych zamówień - mówią eksperci z amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów.

Richard O'Brien z US Consumer Product Safety Commission uważa, że utrzymanie wysokich standardów jest kluczem do zachowania konkurencyjności, zwłaszcza w niepewnym ekonomicznym klimacie.

Producenci zabawek mają świadomość, że podporządkowanie się poważnym regułom może przynieść korzyści nie tylko małym odbiorcom ich produktów, ale i całej branży.

""

Interia.tv

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zabawki | targi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje