Reklama

Reklama

www.powerkids.pl rozwija Twoje dziecko

Kiedy dzieci przebywają same, bez rówieśników, często spędzają czas przed telewizorem.

Komunikacja Twojego dziecka jest wówczas wyłączenie jednostronna: telewizja daje tylko możliwość oglądania, bez integracji, bez rówieśników i interakcji. A przecież dzieci, na co dzień potrzebują wyzwań. Zdobywanie nowych umiejętności sprawia im nie tylko radość, ale także poczucie dowartościowania, przez co doskonale odnajdują się w grupie rówieśników. Wydaje się jednak, że istnieje zbyt mało możliwości kreatywnego rozwoju naszych dzieci, który w dodatku sprawiałby im radość.

Reklama

Prócz telewizji naturalną częścią życia najmłodszych pokoleń jest również Internet. Daje on możliwość interakcji, którą nasze dzieci tak kochają. Ważne tylko by interakcja ta odbywała się w przyjazny i pożyteczny sposób. I okazało się, że wreszcie zaistniał w sieci portal przeznaczony wyłącznie dla dzieci, którego celem jest ich rozwój: www.powerkids.pl Na portalu tym spotyka się cała społeczność dziecięca (zarejestrowanych jest już kilkadziesiąt tysięcy profili). Zalogowane tam dzieci mogą komunikować się między sobą, i utożsamiać się z jednym z czterech światów charakteryzujących ich osobowość i zainteresowania. Portal zachęca również do zdobywania i prezentowania innym dzieciom swoich umiejętności itp. Wszystkiemu przyświeca idea kształtowania poczucie przynależności dzieci, poczucia wartości, ambicji i rozwijania swojej osobowości. Portal ten stawia przed dziećmi szereg wyzwań, które przecież tak uwielbiają.

Portal powerkids umożliwia dzieciom pożyteczne eksploatowanie swojej energii w Internecie pod okiem rodziców. Ważne jest by rodzice wspierali dzieci w realizowanych na stronie pomysłach i zawsze służyli im pomocą. Opieka rodziców podczas korzystania z Internetu jest rzeczą niezwykle ważną, dlatego też portal www.powerkids.pl posiada specjalny formularz umowy między rodzicami, a dziećmi, który zobowiązuje do ustalenia wspólnych, uczciwych zasad korzystania z Internetu. Pomocne dla rodziców jest to, iż portal nie jest aktywny w godzinach nocnych. Ponadto na stronie rodzice odnajdą szereg porad jak najkorzystniej wspierać dziecko w Internecie.

Częścią świata zabaw i rozwoju dzieci na powerkids.pl są magiczne postacie z kart, które ukryte są w opakowaniach Ramy. Każda karta to inna postać i inna sztuczka, której Twoje dziecko może się nauczyć, by zaskakiwać rówieśników.

Portal powerkids.pl sponsorowany jest przez producenta marki Rama i cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest pierwszym na taką skalę portalem społecznościowy dla dzieci.

Dowiedz się więcej na temat: portal | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje