Reklama

Reklama

www.powerkids.pl rozwija Twoje dziecko

Kiedy dzieci przebywają same, bez rówieśników, często spędzają czas przed telewizorem.

Komunikacja Twojego dziecka jest wówczas wyłączenie jednostronna: telewizja daje tylko możliwość oglądania, bez integracji, bez rówieśników i interakcji. A przecież dzieci, na co dzień potrzebują wyzwań. Zdobywanie nowych umiejętności sprawia im nie tylko radość, ale także poczucie dowartościowania, przez co doskonale odnajdują się w grupie rówieśników. Wydaje się jednak, że istnieje zbyt mało możliwości kreatywnego rozwoju naszych dzieci, który w dodatku sprawiałby im radość.

Prócz telewizji naturalną częścią życia najmłodszych pokoleń jest również Internet. Daje on możliwość interakcji, którą nasze dzieci tak kochają. Ważne tylko by interakcja ta odbywała się w przyjazny i pożyteczny sposób. I okazało się, że wreszcie zaistniał w sieci portal przeznaczony wyłącznie dla dzieci, którego celem jest ich rozwój: www.powerkids.pl Na portalu tym spotyka się cała społeczność dziecięca (zarejestrowanych jest już kilkadziesiąt tysięcy profili). Zalogowane tam dzieci mogą komunikować się między sobą, i utożsamiać się z jednym z czterech światów charakteryzujących ich osobowość i zainteresowania. Portal zachęca również do zdobywania i prezentowania innym dzieciom swoich umiejętności itp. Wszystkiemu przyświeca idea kształtowania poczucie przynależności dzieci, poczucia wartości, ambicji i rozwijania swojej osobowości. Portal ten stawia przed dziećmi szereg wyzwań, które przecież tak uwielbiają.

Reklama

Portal powerkids umożliwia dzieciom pożyteczne eksploatowanie swojej energii w Internecie pod okiem rodziców. Ważne jest by rodzice wspierali dzieci w realizowanych na stronie pomysłach i zawsze służyli im pomocą. Opieka rodziców podczas korzystania z Internetu jest rzeczą niezwykle ważną, dlatego też portal www.powerkids.pl posiada specjalny formularz umowy między rodzicami, a dziećmi, który zobowiązuje do ustalenia wspólnych, uczciwych zasad korzystania z Internetu. Pomocne dla rodziców jest to, iż portal nie jest aktywny w godzinach nocnych. Ponadto na stronie rodzice odnajdą szereg porad jak najkorzystniej wspierać dziecko w Internecie.

Częścią świata zabaw i rozwoju dzieci na powerkids.pl są magiczne postacie z kart, które ukryte są w opakowaniach Ramy. Każda karta to inna postać i inna sztuczka, której Twoje dziecko może się nauczyć, by zaskakiwać rówieśników.

Portal powerkids.pl sponsorowany jest przez producenta marki Rama i cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest pierwszym na taką skalę portalem społecznościowy dla dzieci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: portal | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje