Reklama

Reklama

Najmłodszy vloger kulinarny na świecie

Gotowanie na ekranie cieszy się dużą popularnością. Współcześnie wiele osób sięga po inspiracje kulinarne lub tutoriale do internetu. Na YouTube swoje filmiki wrzucają profesjonaliści i amatorzy. Panie domu, wiodący szefowie kuchni, a nawet dzieci.

Grunt to wcześnie zacząć  

Reklama

Roman Belville ma teraz 3 lata, ale swoja przygodę z gotowaniem zaczął w wieku 27 miesięcy.  Wtedy jego mama nagrała pierwszy filmik, w którym chłopiec robi dla siebie tort urodzinowy. Brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale to prawda. Mama chłopca Ayla założyła kanał na YouTubie w sierpniu 2018 roku i może już pochwalić się liczbą 200 tys. subskrybentów. Internet oszalał na punkcie małego kucharza, a nagranie jak robi ciasto stało się viralem. Do tej pory doczekało się ponad miliona wyświetleń.

Jaka jest super moc Romana?  

Na wizji Roman zachowuje się jak dziecko i w tym cały jego urok. Psoci, podjada produkty, czasem się ubrudzi, innym razem sprząta, co oczywiście ma niewiele wspólnego w prawdziwym porządkiem. Często wpada w zachwyt, że coś jest pyszne, lub musi się napić, bo jednak okazuje się zbyt ostre. Stosuje charakterystyczne dla siebie techniki mieszania i nakładania, rodem z piaskownicy. Chłopiec jest słodki i naturalny, jakby urodził się do występowania przed kamerą. Zdecydowanie ma zadatki na showmana. Jak na takiego malucha, całkiem dobrze mówi. Zawsze zaczyna swój występ od słów "Witam ponownie w moim kulinarnym show. Jesteście gotowi? Bo ja jestem gotowy".  

Roman pochodzi z Indiany w Stanach Zjednoczonych, stąd pizza musiała być jednym z pierwszych dań, które przygotował. Wyszła doskonale i została podana w efektownym pudełku, z pewnością zrobionym przez mamę. Ayla pełni tu nie tylko rolę asystentki, która pomaga w aktywnościach za trudnych dla syna, ale również dba o całą oprawę nagrania. Stąd mały kucharz zawsze nosi zabawny fartuszek, a filmiki są kręcone w ich rodzinnej kuchni, gdzie na blacie stoi jego zdjęcie i ozdobna informacja o tym, co będzie przyrządzane.  


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje