Reklama

Ośmiolatki w seksownej bieliźnie. Skandaliczna sesja zdjęciowa

Policja na Ukrainie wszczęła postępowanie wobec Allany Frenkel, kontrowersyjnej projektantki mody. Wszystko za sprawą nowej kolekcji bielizny, przeznaczonej dla dziewczynek. Kontrowersje wywołała promująca ubrania sesja zdjęciowa, w której uczestniczyły ośmiolatki ubrane w zwiewną bieliznę.

W projekcie brały udział dziewczęta w wieku od 8 do 14 lat. Wyzywająco wymalowane, w śmiałych pozach i bieliźnie wywołały wiele kontrowersji. Na tyle dużo, że w sprawę zaangażowała się policja, która przesłuchała nie tylko projektantkę, ale również rodziców dziewczynek, którzy zezwolili na ich udział w sesji zdjęciowej.

Służby zaangażowały się w sprawę po zgłoszeniach otrzymanych od zbulwersowanych internautów. Szefowa departamentu do spraw nieletnich ukraińskiej policji, Larisa Zub, stwierdziła, że na tym cała sprawa się nie zakończy. Rodzice dziewczynek zostaną pozwani i ukarani za niedopełnienie obowiązków opiekuńczych. Zub podkreśla, że takie zdjęcia są pożywką dla pedofili i nie powinny pojawiać się w sieci.

Reklama

Projektantka stanowczo odrzuca zarzuty, twierdząc, że dziewczynki też mają prawo nosić piękną bieliznę. Cała linia reklamowana jest zresztą hasłem "twoja córka będzie spać, jak księżniczka". Działania policji przeszkodziły w przygotowywanym przez projektantkę specjalnym pokazie mody, gdzie dziewczynki miały paradować w tych strojach przed szeroką publicznością.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy