Reklama

Reklama

2 miesiące od rozstania, a on już ma dziewczynę

Mimo, że od jego rozstania z Gwyneth Paltrow minęły dopiero dwa miesiące, Chris Martin już randkuje. Ostatnio muzyk był widziany z modelką i prezenterką Alexą Chung.

Wygląda na to, że Martin szybko wylizał rany po rozstaniu z Paltrow. W ubiegły weekend wokalista Coldplay został przyłapany na randce z Alexą Chung.  Jak donosi Heat Magazine, para miała spędzić wieczór w jednym z nowojorskich lokali.

"Siedzieli przy jednym ze stolików w rogu lokalu i rozmawiali" - mówi Heat Magazine jeden z gości nowojorskiego klubu, będący świadkiem randki - "Chris i Alex sprawiali wrażenie, jakby bardzo dobrze się znali, byli w świetnych nastrojach. Dla mnie wyglądało to jak klasyczna randka."

Reklama

Ani menadżer Martina, ani agent Chung nie potwierdzili na razie tych rewelacji.

Para była widziana razem już wcześniej. W ubiegłym roku Daily Mail pisał, że Chris i Alex  podczas festiwalu w Glastonbury urządzili sobie poranny wypad na lody. Jeden z pracowników lodziarni, mówił wtedy dziennikarzom, że para pojawiła się w lokalu około 4 nad ranem. "Wyglądali na bardzo wyluzowanych, było widać, że świetnie się razem czują, jednak nie wydawało się, że łączy ich coś więcej" - opowiadał dziennikarzom.

Chris Martin i Gwyneth Paltrow o swoim rozstaniu poinformowali 2 miesiące temu, zamieszczając notkę na oficjalnej stronie aktorki. Ich małżeństwo trwało 10 lat. Alexa Chung była wcześniej związana z Alexem Turnerem, muzykiem z zespołu Arctic Monkeys. Para rozstała się w 2011 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy