Dagmara Kaźmierska o przyjaźni z Edzią. "Nie są mi potrzebni tacy ludzie"

Dagmara Kaźmierska za sprawą programu "Królowe życia" cieszy się niemałą popularnością. Na brak zainteresowania widzów nie może również narzekać jej przyjaciółka Edzia. Jak się okazuje, przyjaźń została zakończona, a Dagmara postanowiła zdradzić szczegóły tej znajomości.

Dagmara Kaźmierska rozwiała wszelkie wątpliwości fanów programu i oficjalnie potwierdziła, że Edyta Nowak nie jest już jej przyjaciółką
Dagmara Kaźmierska rozwiała wszelkie wątpliwości fanów programu i oficjalnie potwierdziła, że Edyta Nowak nie jest już jej przyjaciółkąInstagram

Dagmara Kaźmierska o przyjaźni z Edzią

Dagmara Kaźmierska szybko zyskała sympatię widzów, którzy chętnie śledzą jej przygody w programie "Królowe życia". Chętnie pokazuje przed kamerami swoją codzienność i występuje w towarzystwie bliskich osób.

Widzowie poznali nie tylko syna Dagmary, ale także przyjaciółkę Edzię, czyli Edytę Nowak. Wydawało się, że tworzą zgrany duet. Widać było, że łączy ich szczególna więź i niemal wszystko robiły wspólnie. Ku zdziwieniu fanów, przyjaźń Dagmary i Edzi to już przeszłość.

Dlaczego przyjaźń Dagmary i Edzi się skończyła?

Królowa życia była gościem na słynnej już "Domówce u Dowborów". Podczas rozmowy z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem postanowiła wyznać, jak doszło do zakończenia znajomości.

Okazuje się, że relacja Dagmary i Edyty psuła się już od pewnego czasu, a punktem zapalnym miała być transmisja live na instagramowym profilu Edzi. Niechętnie odpowiadała na pytania dotyczące Dagmary, a momentami nawet reagowała dość nerwowo.

Dagmara Kaźmierska przede wszystkim opowiedziała, jak poznała się z Edzią. Wszystko zaczęło się, gdy Królowa życia wróciła do Polski. Zostały sąsiadkami i po czasie narodziła się między nimi przyjaźń. Dagmara wyznała również, że nie zawsze mogła liczyć na wsparcie Edyty. Wyznała, że po wypadku przyjaciółka nie odwiedzała jej w potrzebie, a mimo to nie przekreśliła tej znajomości.

Fanom programu nie umknęło, że relacje Dagmary i Edzi się znacznie ochłodziły. "Edzia nagle zaczęła tak troszkę się oddalać. No, ale ja wiadomo, ja jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, jakby się nie skupiałam nad tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi wysyłać: "Pani Dagmarko Edzia robi live jakoś tak brzydko w stosunku do pani" [...]. Tak jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą" - wyznała Dagmara Kaźmierska.

Królowa życia stwierdziła nawet, że jej przyjaciółka liczy na solową karierę i nie kryła rozczarowania, że sprawy potoczyły się w ten sposób. "[...] Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Edzia nagle jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. Ona cały czas gwiazdorzy i tak mi zaczynali ludzie pisać. Ja nie śledziłam jej live-ów. Edzia wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. Niestety, o tym Edzia nie pomyślała".

Dagmara Kaźmierska rozwiała wszelkie wątpliwości fanów programu i oficjalnie potwierdziła, że Edyta Nowak nie jest już jej przyjaciółką. "Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. [...] Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. [...] Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie" - podsumowała Królowa życia.

***

Zobacz także:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc.10: Julia AvdeenkoINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas