Klaudia El Dursi pozuje w skąpym bikini. „Co za bogini”

Klaudia El Dursi zachwyciła swoich fanów. Gwiazda, która zyskała popularność dzięki programowi „Top model”, korzysta obecnie z uroków Panamy, gdzie prowadzi kolejną edycję „Hotelu Paradise”. 33-latka może pochwalić się perfekcyjną figurą, którą uwielbia eksponować. Najnowsze zdjęcia zachwycają!

Klaudia El Dursi jest prowadzącą program „Hotel Paradise”
Klaudia El Dursi jest prowadzącą program „Hotel Paradise”Artur Zawadzki/REPORTEREast News

O Klaudii El Dursi zrobiło się głośno kilka lat temu, kiedy pojawiła się w programie "Top model", a jury, wraz z jej przyjściem, oniemiało. Kobieta zrobiła tak duże wrażenie, że natychmiast otrzymała złoty bilet i nie musiała konkurować o dostanie się do domu modelek w kolejnych etapach.

Klaudia El Dursi zachwyciła fanów

Kolejne odcinki reality show, które prowadzi Klaudia El Dursi, kręcone są w słonecznej Panamie. W przerwach od nagrań gwiazda pozwala sobie na chwile relaksu w towarzystwie synów, którzy przylecieli z nią do egzotycznego kraju. Nie zapomina również o swoich fanach, których systematycznie rozpieszcza kolejnymi zdjęciami. Ostatnie wprawiły ich w prawdziwy zachwyt.

Klaudia El Dursi pozuje w bikini. Ale ciało!

Na najnowszej fotografii gwiazda pozuje w nietypowym stroju - skąpym bikini, kapeluszu z szerokim rondem i wysokich kowbojkach. W tej stylizacji ustawiła się koło konia.

Internauci nie kryli zachwytu. "Można być pięknym, ale tutaj to już przesada", "Jaka petarda", "Kosmos", "Co za bogini" - pisali. Bez dwóch zdań, 33-latka prezentuje się fantastycznie.

***

Zobacz również:

Michael Bublé wdzięczny i wzruszony. Jego syn pokonał raka© 2022 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas