Reklama

Kourtney Kardashian pokazała ślubne zdjęcia. Podobnej kreacji nie miał nikt inny!

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Zagraniczne media donoszą, że ceremonia odbyła się po tegorocznej gali rozdania nagród Grammy w Las Vegas. Tymczasem celebrytka pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Kreacji, w której wystąpiła Kourtney Kardashian, z pewnością nie miała żadna inna gwiazda.

Kourtney Kardashian jest najstarszą z sióstr z klanu Kardashian-Jenner. Przez wiele lat gwiazda związana była ze Scottem Disickem, wspólnie doczekali się narodzin trójki dzieci. Wychowywali 11-letniego syna Masona Dasha, 8-letnią córkę Penelope oraz 6-letniego Reigna.

Para, mimo iż była ze sobą przez lata, nigdy nie zdecydowała się zalegalizować swojego związku. Kiedy najmłodszy z ich synów miał 3 lata, zakochani postanowili się rozstać. Długa walka o rodzinę nie przyniosła efektów.

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub

Dziś zarówno Scott Disick, jak i Kourtney Kardashian zaczęli na nowo układać sobie życie. Celebrytka od dłuższego czasu spotyka się z muzykiem - perkusistą i założycielem grupy Plus 44 - Travisem Barkerem. Para zaczęła spotykać się w 2019 roku, jednak od dawna po prostu się ze sobą przyjaźnili.

Po latach znajomości zaiskrzyło. W zeszłym roku muzyk oświadczył się ukochanej w romantycznej scenerii na plaży w Kalifornii. Jak podaje TMZ para pobrała się w Las Vegas, w noc po rozdaniu nagród Grammy, na których występował muzyk.

Reklama

Wszystko odbyło się w tajemnicy. TMZ donosi, że para miała wejść do jednej z kaplic w Las Vegas około godziny 1:30, a ślubu miał udzielić naśladowca Elvisa Presleya. Źródła podają, że małżonkowie zabronili fotografowania ceremonii i sprowadzili własną ekipę nagraniową i ochronę.

Kourtney Kardashian pochwaliła się ślubną kreacją

Zakochani nie trzymali jednak długo swoich fanów w niepewności. Kourtney Kardashian pochwaliła się właśnie zdjęciami z ceremonii, na których szczególną uwagę zwracają niezwykle oryginalne stroje pary. Bez dwóch zdań, podobnej kreacji ślubnej nie miała żadna inna gwiazda!

Kourtney Kardashian i Travis Barker postawili na skórzane kurtki i czarne okulary przeciwsłoneczne. 42-latka przełamała ciemną stylizację żółtą koszulką. W opisie pod fotografią nowożeńcy zdradzili, że nie planowali ślubu, a decyzję podjęli spontanicznie.

"Dawno, dawno temu, w dalekim kraju (Las Vegas), o drugiej w nocy, po wspaniałej nocy i odrobinie tequili, królowa i jej przystojny król udali się do jedynej otwartej kaplicy i wzięli ślub. Praktyka czyni mistrza" - napisała gwiazda.

***

Zobacz również:

Joanna Opozda na nowych ujęciach z Vincentem. Uwagę zwraca wyjątkowe łóżeczko

Anna Wendzikowska zaprezentowała się topless. Tak się bawi we Francji

Katarzyna Cichopek przyłapana w parku. To on zastąpił jej Hakiela!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy